Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Події Профорієнтаційна консультація для старшокласників

Профорієнтаційна консультація для старшокласників

Викладачами кафедри практичної психології  Клібайс Т.В. та Старинською Н.В.  8 грудня 2018 р. була проведена профорієнтаційна консультація для старшокласників.

profkonsultatsiya 08 12 18 1   profkonsultatsiya 08 12 18 2

Школярі пройшли профдіагностику, мали змогу більше пізнати свої здібності та особистісні риси, обрати тип професії, до якої вони схильні. Вони отримали інформацію про професію психолога, про цікаві предмети та особливості навчання в Університеті імені Бориса Грінченка. Також школярі мали змогу вивчити мову міміки та жестів, визначити свій провідний канал сприймання. Спілкування було плідним та цікавим, і для учнів, і для викладачів.

profkonsultatsiya 08 12 18 3