Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Події Тренінгове заняття на тему "Протидія впливу, або як перестати бути жертвою маніпуляторів"

29 грудня 2018 року для студентів I курсу групи ППб-1-18-4.0д куратором, викладачем кафедри практичної психології  Н.В. Миколенко, було проведено тренінгове заняття на тему "Протидія впливу, або як перестати бути жертвою маніпуляторів"

treninh 29 11 18 1

Досвід показує, що впевненість людей у власній невразливості лише полегшує завдання маніпулятора. А ускладнює її (і досить істотно) обізнаність потенційної жертви з найбільш поширеними механізмами впливу, здатність її відстежити спроби маніпуляції та протидіяти їй.

treninh 29 11 18 2  treninh 29 11 18 3

У результаті тренінгу студенти дізналися, що робить людей уразливими для впливу та як зрозуміти, що вами маніпулюють; потренувалися відслідковувати спроби маніпуляції з боку оточуючих, попрацювали над навичками протистояння впливу та повчилися відмовляти в проханнях, на які не хочеться погоджуватися.

treninh 29 11 18 4  treninh 29 11 18 5