Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Події Інтерактивний профорієнтаційний захід

Інтерактивний профорієнтаційний захід

Студенти третього курсу, напряму підготовки "Практична психологія" разом зі старшим викладачем Оленою Олександрівною Литвиненко завітали до школи І-ІІІ ступенів №36 ім. С. П. Корольова м. Києва, де провели інтерактивний профорієнтаційний захід. Студенти розповіли школярам про особливості вступу та навчання в нашому Університеті, про специфіку своєї майбутньої професійної діяльності, а також про позанавчальну активність грінченківців. Крім того, старшокласникам було запропоновано низку тренінгових вправ, спрямованих на самопізнання та професійне самовизначення. Захід вийшов надзвичайно жвавим та інформативним і врешті-решт студенти домовились зустрітись зі школярами у вересні в стінах нашого Університету.

interaktyvnyy zakhid 1

interaktyvnyy zakhid 2

Нагадаємо, що Інститут людини давно і плідно взаємодіє з 36 школою: шкільна психологічна служба вже багато років поспіль радо приймає наших студентів на практику, а серед сьогоднішніх першокурсників Інституту навчаються дві випускниці школи №36. Сподіваємось, що така продуктивна співпраця й надалі буде міцніти і розвиватися!

interaktyvnyy zakhid 3