Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Події Засідання психологічного гуртка «Психологія перфекціонізму особистості»

Засідання психологічного гуртка «Психологія перфекціонізму особистості»

15 березня 2018 р. відбулося засідання психологічного гуртка «Психологія перфекціонізму особистості». У засіданні взяли участь студенти-психологи групи ППб-2-17-4.0д. під керівництвом доцента кафедри практичної психології  Грубі Тамари Валеріївни. Під час засідання  відбулося обговорення генезису перфекціонізму та сімейних чинників, що сприяють появі перфекціонізму особистості. Крім того, було визначено коло проблем, які підлягають подальшому дослідженню.

hurtok 15 03 1

hurtok 15 03 2