Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Події Відвідування Будинку-музею Т. Шевчека

Відвідування Будинку-музею Т. Шевчека

У березні (13.03.2017) студенти групи ППб-1-16-4.0д (куратор Н.В. Старинська) відвідали Будинок-музей Т. Шевченка. Під час екскурсії студенти ознайомились з сучасною експозицією Літературно-меморіального музею, яка присвячена періоду проживання великого поета в будинку чиновника Івана Житницького з весни 1846 до свого арешту — 5 квітня 1847 року.

Starynska N V KPP IL Shevchenko3

У музеї студенти побачили особисті речі Т.Г. Шевченка, його малюнки, унікальні видання творів, довідались про друзів та сусідів поета. Студентам дуже сподобалась чудова атмосфера музею, цікава й змістовна екскурсія, а унікальні експонати справили неповторне враження.

Starynska N V KPP IL Shevchenko1