Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Наукова робота Наукові гуртки кафедри практичної психології 2015-2016 н.р.

Наукові гуртки кафедри практичної психології 2015-2016 н.р.

В Інституті людини на кафедрах діють наукові гуртки. Кафедра практичної психології запрошує вас приєднатися до діяльності наступних наукових гуртків:

1. Самоактуалізація як повна реалізація потенційних можливостей особистості майбутнього психолога

Самоактуалізація – це стійкі позитивні зміни в особистості, реалізація її природного потенціалу. Ця проблема належить до категорії «вічних», адже кожне нове покоління людей прагне не тільки охопити загальнолюдський зміст проблеми актуалізації людини, а й творчо вирішити її відповідно до свого часу, його набутих знань. Якщо ти цілеспрямована особистість, бажаєш актуалізувати свій потенціал та досягти успіху в житті, то ми на тебе чекаємо!

Гурток "Науково-дослідна  майстерня"

2. Гурток "Науково-дослідна  майстерня".

Керівник - канд.психол.наук, доцент Кайріс Олена Дмитрівна

Студентський науково-дослідний гурток "Науково-дослідна  майстерня" – це добровільне творче об'єднання студентів, що прагнуть освоювати методологію і методику дослідницької діяльності та вдосконалювати свої знання в галузі дослідницьких навчальних дисциплін під керівництвом викладача. Мета діяльності наукового гуртка – раннє розкриття інтересів і схильностей студентів до науково-пошукової, дослідницької діяльності, створення умов для їх самореалізації в просторі наукової творчості, формування ціннісного ставлення до наукової діяльності. Тема роботи науково-дослідної майстерні 2015-16 н. р.: «Вікові та гендерні особливості креативності дітей». Результат роботи – оформлення доповіді за результатами дослідження, підготовка статей до публікації та участь з доповіддю на студентській конференції  під час проведення Тижня науки в Інституті людини.