Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Практика Щоденник практиканта

Щоденник практиканта

Під час проходження практики студент зобов'язаний суворо дотримуватись правил внутрішнього розпорядку організації.

Звіт про проходження практики студент складає відповідно до графіка проходження практики і додаткових вказівок керівників практики від ВНЗ та організації.

Навчальна практика студента оцінюється за стандартною 100-бальною шкалою й враховується нарівні з іншими дисциплінами навчального плану спеціальності.

Студент, який не пройшов практику або отримав негативний відгук від керівника практики від ВНЗ, повинен пройти повторно практику під час канікул.

Завантажити щоденник практиканта...