Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Маланьїна Тетяна Михайлівна

Маланьїна Тетяна Михайлівна

Голова Зборів трудового колективу Інституту, доцент кафедри практичної психології

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта:  Закінчила Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка заспеціальністю „Географія", Київський Міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Б.Д. Грінченка за спеціальністю «Практична психологія».  навчаласьпсихотерапії  за напрямом „Індивідуальна психологія Адлера" та продовжує терапевтичну освіту з  екзистенційного аналізу.

Професійний і науковий інтерес

Наукові інтереси:  Захистила кандидатську дисертацією на тему: «Психологічні особливості подолання вчителями внутрішньоособистісних конфліктів». Має більше15 наукових статей, науково-методичні розробки. Наукові інтереси зосереджені у сфері психічного та психологічного здоров'я особистості, теоретичних та практичних досліджень внутрішньоособистісних конфліктів. Член Української Спілки психотерапевтів, спеціалізується у психодинамічній  та екзистенційній психотерапії.

Інше

Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Маланьїна Тетяна Михайлівна