Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Веретенко Тетяна Григорівна
Контактна інформація

Веретенко Тетяна Григорівна

Завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта:  1972 р. закінчила Чернівецький державний університет за спеціальністю «фізик, викладач фізики».

1987 р. закінчила аспірантуру Українського науково-дослідного інституту педагогіки.

Досвід роботи:

1973-1984  рр. учитель фізики та математики Долішньошепітської восьмирічної школи, Глибокської вечірньої школи, Самбірської середньої школи;

1984-1987  рр. аспірантка лабораторії морального виховання УНДІПа;

1987-1990 рр. учитель фізики СШ № 42 ЦГВ;

1990-2008  рр. викладач, старший викладач, доцент, професор кафедри педагогіки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;

Вересень 2008 р. завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність:

1988 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування відповідального відношення підлітків до суспільно-корисної праці».

 

Досліджує питання організації навчально-пізнавальної діяльності студентів майбутніх педагогів та соціальних педагогів в умовах університетської освіти. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними та педагогічними дослідженнями магістрантів, аспірантів та здобувачів наукового ступеня.

 

Автор понад 70 наукових праць з проблем соціальної педагогіки, навчання та виховання, у тому числі співавтор 8 підручників та навчально-методичних посібників: «Відповідальне батьківство», «Соціальна педагогіка» (2006р.),  «Соціальна педагогіка» (2013р.) , «Вступ до спеціальності: соціальна педагогіка», «Соціальна педагогіка: мала енциклопедія» (2008р.), «Енциклопедія  для фахівців соціальної сфери» (2012р.), «Загальна педагогіка», «Педагогічний тренінг»,   які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

 

Працювала тренером у соціальних проектах Українського фонду "Благополуччя дітей", які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

 

Наукова тема:   "Теоретичні та методичні основи організації навчально-пізнавальної діяльності майбутніх соціальних педагогів в процесі їх професійної підготовки".

Інше

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Веретенко Тетяна Григорівна