Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Павлюк Роман Олександрович
Контактна інформація

Павлюк Роман Олександрович

Заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

У 2006 році закінчив Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка і отримав дипломами з відзнакою за ОКР «спеціаліст» (спеціальність «Дошкільне виховання. Мова і література (англійська)» (2005 р.)) та ОКР «магістр» (спеціальність «Дошкільне виховання» (2006 р.)).

 

Навчався в аспірантурі на кафедрі початкової і дошкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (2006-2009 рр.);

 

У 2015 році закінчив Київський університет імені Бориса Грінченка і отримав диплом за ОР «магістр» (спеціальність «Мова і література (англійська)» - магістр англійської мови та літератури, викладач англійської мови та літератури, філолог).

 

Працював на посадах асистента, старшого викладача кафедри філологічних дисциплін Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (2006-2011 рр.);

 

З вересня 2011 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2011-2015 рр. - старший викладач, доцент кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту, 2015-2016рр. - доцент кафедри англійської мови Гуманітарного інституту (за суміщенням), із 2016р – до нині – доцент кафедри англійської мови факультету права та міжнародних відносин).

 

З жовтня 2012 року працює заступником директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Підготовка майбутніх учителів іноземних мов до творення віртуальної педагогічної взаємодії» зі спеціальності 13.00.04 – «теорія і методика професійної освіти» у спеціалізованій вченій раді Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

 

Автор більше 130 наукових та навчально-методичних публікацій з проблем навчання англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи, лінгводидактики, проблем використання ІКТ у освітньому процесі сучасного вишу, особливостей застосування системи навчання на дослідницькій основі.

 

Коло наукових інтересів – сучасні практики формування іншомовної професійно орієнтованої комунікативної компетентності, система підготовки фахівців на дослідницькій основі в Україні та країнах центральної Європи.

Інше

Підвищення кваліфікації та сертифікати:

Development of modern e-learning course (Training seminars concerned administration of LMS Moodle and electronic course creation within International project “DESIRE” and Borys Grinchenko Kyiv University, Nov 20, 2014 – Apr 01, 2015);

 

Сертифікаційний іспит – English testing "APTIS", Level “C” (British Council, Ukraine, May 29, 2016);

 

Програма академічної мобільності – Erasmus+ KA1, International Staff Week, University of Cadiz (Spain) (14-19/05/2017).

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Павлюк Роман Олександрович