Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Спіріна Тетяна Петрівна

Спіріна Тетяна Петрівна

Секретар вченої ради, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта: 1992 р. закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М.П. Драгоманова.

Досвід роботи:  1992 р. вчитель історії в загальноосвітній школі № 68 м. Києва.

1994 - 2001 р. старший лаборант факультету соціології та психології Київського університету імені Тараса Шевченка.

2001-2005 р. соціальний педагог І категорії у рамках держбюджетної комплексної теми "Морально-ціннісні особливості інноваційної поведінки молоді у сучасних умовах розбудови української держави" кафедри педагогіки факультету соціології і психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2005-2008 р. аспірант кафедри педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка з відривом від виробництва за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

З вересня  2008 р. старший викладач кафедри соціальної роботи та практичної психології Академії праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України.

2009-2010 н.р. викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

З  вересня 2010 р. старший викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

З  вересня 2012 р. доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність та громадська діяльність:

2009  р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - Теорія та методика професійної освіти на тему: «Формування професійної культури майбутніх соціальних педагогів у навчально-виховному процесі вищого навчального закладу».

Автор понад 30 публікацій, присвячених проблемі професійної культури майбутніх фахівців, зокрема, соціальних педагогів.

2010 р. - тренер та керівник групи студентів волонтерів-тренерів у межах проекту «Я-Берегиня» започаткованого та розробленого Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України»;

2010 р. - по сьогодні на громадських засадах - голова методичної ради Всеукраїнського громадського центру "Волонтер";

2011 р.,  Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні, яка впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) та співфінансується Європейським Союзом та ПРООН, науковий консультант проекту   « Інтерактивна навчальна настільна гра «Стоп насильству! »;

2011 - 2012 рр.,   Фонд сприяння розвитку демократії Посольства США в Україні,  науковий консультант проекту   « Підготовка організаторів волонтерських груп ».

Професійний і науковий інтерес

Інше

Нагороди:

2011 р. нагороджена подякою Голови Всеукраїнського громадського центру "Волонтер" за розвиток волонтерського руху в Україні;

2012 р.:нагороджена подякою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації за допомогу у організації підготовки та роботи волонтерів під час футбольного чемпіонату Євро-2012.

Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Спіріна Тетяна Петрівна