Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Спіріна Тетяна Петрівна
Контактна інформація

Спіріна Тетяна Петрівна

Секретар вченої ради, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта: 1992 р. закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М.П. Драгоманова.
 
 
Досвід роботи:  1992 р. вчитель історії в загальноосвітній школі № 68 м. Києва.

1994 - 2001 р. старший лаборант факультету соціології та психології Київського університету імені Тараса Шевченка.

2001-2005 р. соціальний педагог І категорії у рамках держбюджетної комплексної теми "Морально-ціннісні особливості інноваційної поведінки молоді у сучасних умовах розбудови української держави" кафедри педагогіки факультету соціології і психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2005-2008 р. аспірант кафедри педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка з відривом від виробництва за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

З вересня  2008 р. старший викладач кафедри соціальної роботи та практичної психології Академії праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України.

2009-2010 н.р. викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

З  вересня 2010 р. старший викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

З  вересня 2012 р. доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність та громадська діяльність:

2009  р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - Теорія та методика професійної освіти на тему: «Формування професійної культури майбутніх соціальних педагогів у навчально-виховному процесі вищого навчального закладу».

Автор понад 30 публікацій, присвячених проблемі професійної культури майбутніх фахівців, зокрема, соціальних педагогів.

2010 р. - тренер та керівник групи студентів волонтерів-тренерів у межах проекту «Я-Берегиня» започаткованого та розробленого Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України»;

2010 р. - по сьогодні на громадських засадах - голова методичної ради Всеукраїнського громадського центру "Волонтер";

2011 р.,  Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні, яка впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) та співфінансується Європейським Союзом та ПРООН, науковий консультант проекту   « Інтерактивна навчальна настільна гра «Стоп насильству! »;

2011 - 2012 рр.,   Фонд сприяння розвитку демократії Посольства США в Україні,  науковий консультант проекту   « Підготовка організаторів волонтерських груп ».

 

Професійний і науковий інтерес

Інше

Нагороди:

2011 р. нагороджена подякою Голови Всеукраїнського громадського центру "Волонтер" за розвиток волонтерського руху в Україні;

2012 р.:нагороджена подякою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації за допомогу у організації підготовки та роботи волонтерів під час футбольного чемпіонату Євро-2012.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Вчена рада Спіріна Тетяна Петрівна