Ви тут: Головна Про інститут Команда Заступники директора Павлюк Роман Олександрович
Контактна інформація

(044) 295-67-77
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бульвар І.Шамо, 18/2, каб. 210-А

Павлюк Роман Олександрович

Заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Інституту людини, доцент кафедри англійської мови Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

В університеті викладає дисципліну «Професійне спілкування іноземною мовою» для студентів другого (магістерського) рівня освітніх програм «Соціальна педагогіка», «Психологія», «Практична психологія», «Логопедія» та «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для студентів другого (магістерського) рівня освітньої програми «Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі».

Біографія

У 2006 році закінчив Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка і отримав дипломи за ОР «бакалавр» (2004 р.) та «спеціаліст» (2005 р.) (спеціальність «Дошкільне виховання. Мова і література (англійська)» - бакалавр/спеціаліст дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку із правом проведення занять англійською мовою) та ОР «магістр» (2006 р.) (спеціальність «Дошкільне виховання» – магістр дошкільної освіти, викладач дошкільної педагогіки та методик дошкільного виховання).

 

Навчався в аспірантурі на кафедрі початкової і дошкільної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (2006-2009 рр.);

 

У 2015 році закінчив Київський університет імені Бориса Грінченка і отримав диплом за ОР «магістр» (спеціальність «Мова і література (англійська)» - магістр англійської мови та літератури, викладач англійської мови та літератури, філолог).

 

Працював на посадах асистента, старшого викладача кафедри філологічних дисциплін Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (2006-2011 рр.);

 

З вересня 2011 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2011-2015 рр. - старший викладач, доцент кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту, 2015-2016рр. - доцент кафедри англійської мови Гуманітарного інституту (за суміщенням), із 2016р – до нині – доцент кафедри англійської мови Факультету права та міжнародних відносин (за сумісництвом)).

 

З жовтня 2012 року до лютого 2018 року працював на посаді заступника директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

З лютого 2018 року – заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Професійний і науковий інтерес

У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Підготовка майбутніх учителів іноземних мов до творення віртуальної педагогічної взаємодії» зі спеціальності 13.00.04 – «теорія і методика професійної освіти» у спеціалізованій вченій раді Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

 

У травні 2018 року отримав учене звання доцента кафедри англійської мови (Наказ МОН України від 16.05.2018р. № 480).

 

Автор більше 130 наукових та навчально-методичних публікацій у вітчизняних та зарубіжних виданнях (у т.ч. у виданнях, що входять до науковометричних баз даних Scopus та Web of Science) з проблем навчання англійської мови дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи, лінгводидактики, проблем використання ІКТ у освітньому процесі сучасного вишу, особливостей застосування системи навчання на дослідницькій основі.

 

Коло наукових інтересів – сучасні практики формування іншомовної професійно орієнтованої комунікативної компетентності, система підготовки фахівців на дослідницькій основі в Україні та країнах центральної Європи.

 

Інше

Підвищення кваліфікації та сертифікати:

Development of modern e-learning course (Training seminars concerned administration of LMS Moodle and electronic course creation within International project “DESIRE” and Borys Grinchenko Kyiv University, Nov 20 2014 – Apr 01 2015)

 

Сертифікаційний іспит – English testing “APTIS”, Level “C” (British Council, Ukraine, May 29 2016)

 

Програма академічної мобільності – Erasmus+ KA107, International Staff Week, University of Cadiz (Spain) (14.05.2017 – 19.05.2017)

 

«Літня школа з вдосконалення курсів з моніторингу та оцінки для викладачів вищих навчальних закладів» МБФ «Альянс Громадського Здоров’я» за підтримки та участі Центрів контролю та профілактики захворювань (м. Атланта, США) та Каліфорнійського університету (м. Сан-Франциско, США), 37год. (7-11 серпня 2017 р., м. Одеса, Україна)

 

Школа проектного менеджменту, 35год. (Київський університет імені Бориса Грінченка, сертифікат №595 ШПМ 06.12.2017 р.)

 

Семінар «Academic Writing» у рамках реалізації програми Erasmus+ KA107 між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Університетом Тампере (Фінляндія), 30год. (14.12.2017 р.)

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Команда Заступники директора Павлюк Роман Олександрович