Ви тут: Головна Про кафедру Матеріали засідань кафедри Засідання кафедри 13.02.2019

Засідання кафедри 13.02.2019

Дата: 13.02.2019 р.

Час проведення: 14:30

Місце проведення: каб. 318-А

Порядок денний:

1. Заслуховування звітів аспірантів кафедри ІІ-ІІІ років навчання про стан виконаної роботи над власними науковими дослідженнями.

2. Обговорення та рекомендація кандидатур до вступу в аспірантуру за спеціальністю 231 Соціальна робота денної форми навчання у 2019 році.

3. Обговорення результатів проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та рекомендація студентів до участі в ІІ етапі.

4. Моніторинг індивідуальних наукових тем професорсько-викладацького складу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

5. Обговорення та затвердження до друку анотацій до магістерських робіт студентів денної форми навчання.

6. Обговорення відгуку на автореферат докторської дисертації.

7. Різне.