Ви тут: Головна Про кафедру Матеріали засідань кафедри Засідання кафедри 16.01.2019

Засідання кафедри 16.01.2019

Дата: 16.01.2019 р.

Час проведення: 13:00

Місце проведення: каб. 318-А

Порядок денний:

1. Обговорення та затвердження змісту робочих програм навчальних дисциплін на ІІ семестр 2018-2019 н. р. (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т.Г.; викладачі кафедри)

2. Обговорення та затвердження змісту робочих програм іспитів та екзаменаційних білетів з навчальних дисциплін кафедри на ІІ семестр 2018-2019 н. р. (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т.Г.; викладачі кафедри)

3. Обговорення та затвердження змісту програми та білетів для підсумкової атестації студентів заочної форми навчання першого (бакалаврського) освітнього рівня, напряму підготовки «Соціальна педагогіка» (доповідач: завідувач кафедри Веретенко Т.Г.)

4. Обговорення та затвердження робочих програм для здобувачів вищої освіти ступеня доктор філософії спеціальності 231 Соціальна робота на ІІ семестр 2018-2019 н. р. (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т. Г.; викладачі кафедри)

5. Обговорення та затвердження змісту програм та білетів вступних та фахових випробувань (доповідач: завідувач кафедри, Веретенко Т.Г.)

6. Обговорення відгуку на автореферат докторської дисертації (доповідач: Ж. В. Петрочко)

7. Про завершення Н. І. Рудкевич роботи над дисертаційним дослідженням з теми «Етнокультурна соціалізація студентів в освітньому середовищі вищого навчального закладу», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка. Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри Р. Х. Вайнола

8. Різне