Ви тут: Головна Про кафедру Матеріали засідань кафедри Засідання кафедри 05.12.2018

Засідання кафедри 05.12.2018

Дата: 05.12.2018 р.

Час проведення: 13:00

Місце проведення: каб. 318-А

Порядок денний:

1. Обговорення та затвердження керівників та тем магістерських робіт студентів 5 курсу спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна робота» денної форми навчання (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т.Г.; викладачі кафедри)

2. Обговорення та затвердження керівників та тем магістерських робіт студентів 5 курсу спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка» денної та заочної форми навчання (доповідачі: завідувач кафедри, Веретенко Т.Г.; викладачі кафедри)

3. Про завершення Альоною Олексіївною Поповою роботи над дисертаційним дослідженням з теми «Соціальна робота з дітьми в місцевих громадах в Сполучених Штатах Америки», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Т. Г. Веретенко

4. Різне