Ви тут: Головна Про кафедру Матеріали засідань кафедри Засідання кафедри 07.11.2018

Засідання кафедри 07.11.2018

Дата: 07.11.2018 р.

Час проведення: 13:00

Місце проведення: каб. 318-А

Порядок денний:

1. Звіти магістрів кафедри 6-го курсу денної форми навчання про стан виконання магістерських робіт та рекомендація їх до захисту (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т.Г.; викладачі кафедри)

2. Звіти магістрів кафедри 6-го курсу заочної форми навчання про стан виконання магістерських робіт та рекомендація їх до захисту (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т.Г.; наукові керівники, викладачі кафедри; магістри)

3. Рекомендація студентів-магістрантів VІ-го курсу денної форми навчання на отримання дипломів з відзнакою (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т.Г.; наукові керівники, викладачі кафедри)

4. Рекомендація студентів-магістрантів VІ-го курсу заочної форми навчання на отримання дипломів з відзнакою (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т.Г.; наукові керівники, викладачі кафедри)

5. Моніторинг індивідуальних наукових тем професорсько-викладацького складу кафедри (доповідачі: доцент кафедри Денисюк О. М.; заступник директора з наукової роботи, доцент кафедри Лях Т. Л.)

6. Обговорення результатів впровадження дисертації Н. І. Рудкевич на тему: «Етнокультурна соціалізація студентів в освітньому середовищі вищого навчального закладу» (доповідачі: завідувач кафедри Веретенко Т. Г.; науковий керівник, професор кафедри Вайнола Р. Х.)

7. Різне