Ви тут: Головна Про кафедру Матеріали засідань кафедри Засідання кафедри 30.08.2018

Засідання кафедри 30.08.2018

Дата: 30.08.2018 р.

Час проведення: 13:00

Місце проведення: каб. 318-А

Порядок денний:

1. Про організацію занять в центрах практичної підготовки.

Слухали:

Веретенко Т.Г. З інформацією про необхідність обговорення стану організації занять в центрах практичної підготовки (Як в дійсності є?, Як насправді має бути?, Чому в дійсності не так, як має бути?).

Лях Т.Л. з інформацією про реальний стан організації занять в центрах практичної підготовки. В ході виступу було озвучено, що в дійсності заняття в центрах практичної підготовки не проводяться в повному обсязі. В основному це відбувається під час тренінгів та творчої майстерні.

Спіріну Т.П. з доповненням про те, що для підвищення продуктивності роботи в центрах практичної підготовки необхідно: наявність ресурсів для дисциплін у центрах; наявні угоди про співпрацю з фахівцями; специфіка професії потребує наявність виїзних практичних занять; графік користування аудиторією, яка призначена для практичної підготовки.

Денисюк О.М. з інформацією про причини недостатньої організації та проведення занять в центрах практичної підготовки. В ході виступу були озвучені основні причини недостатньої організації, а саме: нестача аудиторного фонду; потреба у оснащенні центру; нерозуміння працівниками кафедри, що таке центр практичної підготовки і чим він відрізняється від проведення заняття у звичайній аудиторії.

Ухвалили:

Клопотати про реалізацію основних позицій для ефективної організації занять в центрах практичної підготовки. Серед них:

1. Внесення в робочі навчальні програми конкретні заходи в центрах практичної підготовки

2. Наповнення центру необхідними ресурсами

3. Проведення засідання кафедри присвячене звіту кожного викладача про зміст робочих навчальних програм з доповненнями в них занять запланованих в центрах практичної підготовки або необхідність виїзних занять

4. Створення стенду центрів практичної підготовки кафедри для викладачів та студентів