Ви тут: Головна Наукова робота Проекти Діючі проекти

Діючі проекти

 

 Експертний моніторинг процесу впровадження  в Україні "Постдипломної кроскультурної супервізійної програми в галузі психологічного консультування та травматерапії" в рамках міжнародного проекту з Ріджент Університетом (США)

 

Концепція проекту полягає в розвитку міжнародної співпраці у сфері освіти та наукових досліджень у галузі практичної психології. Реалізується кооперація в організації, проведенні та науковій експертизі постдипломної крос-культурної супервізійної програми у галузі психологічного консультування та психотерапії. Прикінцевим результатом співпраці передбачається звіт про апробацію та наукова експертиза ефективності Постдипломної кроскультурної супервізійної програми в галузі психологічного консультування та травматерапії.

Детальніше...

 

 

 Формування лідерського потенціалу підлітків та молоді для участі у позитивних змінах у громаді та суспільстві

Проект реалізується у межах угоди про співпрацю  між Інститутом людини та Всеукраїнським громадським центром “Волонтер”

Детальніше...

 

 Розбудова потенціалу поліції для забезпечення прав та якнайкращих інтересів дитини

Проект реалізується у межах угоди про співпрацю між Інститутом людини та Всеукраїнським громадським центром “Волонтер”

Детальніше...

 

 Розробка і впровадження регіонального плану збільшення обсягів надання послуг із догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів у м. Києві)

 

Проект реалізується у межах угоди про співпрацю між Інститутом людини та Всеукраїнським громадським центром “Волонтер”. Інститут людини є виконавцем ряду заходів Плану реформування/перепрофілювання/трансформації інтернатних закладів, розвитку системи соціальних послуг сім'ям з дітьми та сімейно-орієнтованих послуг (деінституціалізації) у громаді м. Києва (затверджено КМДА у грудні 2017 р.).

Детальніше...

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter