Ви тут: Головна Наукова робота Проекти Реалізовані проекти

Реалізовані проекти

Реалізовані проекти

 

 Погляди та роздуми (рефлексія): спільний проект охорони навколишнього середовища в галузі навколишнього середовища та мистецтва в Україні

 

Проект реалізується за підтримки посольства США в Києві. Київський університет імені Бориса Грінченка  входить до складу команди проекту, ініціатором якого є Техаський Центр Проектів спільно з ляльковим театром СтоунЛайн (Техас). Також учасниками проекту є  Американські  ради з міжнародної освіти (Вашингтон) та  громадська організація “Платформа для культурних ініціатив. ІЗОЛЯЦІЯ” (Донецьк).

 

Детальніше...

 

 

 

 

 Фізична реабілітація як передумова освіти дітей з особливими потребами 

 

Проект реалізується за підтримки Дарницької районної державної адміністрації у м.Києві у межах угоди про співпрацю між кафедрою спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка та Інклюзивно-ресурсним центром Громадської організації «Системна допомога дітям з аутизмом «Маленький принц» (далі ІРЦ ГО «Маленький принц»).

 

Детальніше...

 

 Реформа освіти: оцінка якості у міжнародному контексті

 

 

 

Проект реалізується за підтримки міжнародного Фонду “Портікус” як частина національної програми “Нова українська школа. Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти”.

 

 

 

Представники кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти, виступають виконавцям ряду заходів, які затверджені наказом МОН України про організацію професійної підготовки педагогів.

 

Детальніше...

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Наукова робота Проекти Реалізовані проекти