Ви тут: Головна Наукова робота Наукові гуртки

Наукові гуртки

Наукові гуртки кафедри загальної, вікової та педагогічної психології 2017-2018 н.р.

Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології запрошує Вас приєднатися до діяльності наступних наукових гуртків: 

 

Науковий гурток "Психологічні арт-техніки" 

1. Науковий гурток "Психологічні арт-техніки"

Керівники:  Канюка І.О., Фурман В.В., Сердюк Л.С.

 

 

Нам необхідне мистецтво, щоб інтегрувати та усвідомлювати

 

наш досвід

 

Джо Салас - співзасновник плейбек-театру

 

 

 

Життя – це творчість. А арт-терапія - це шлях до розвитку, самопізнання та самовираження. Кожного дня в нашій фантазії народжуються цікаві та яскраві образи. І як часто ми даємо їм можливість реалізуватись? Чи думаємо ми про значення цього образу та його впливу на наше життя?

 

Можливо саме зараз настав час діяти та надати свободу власним мріям і фантазіям, а внаслідок проявити їх в образах особистих творчих робіт. В межах наукового гуртка «Психологічні арт-техніки» ми створюватимемо власний витвір мистецтва, сприятимемо розкриттю твого величезного потенціалу, здобуватимемо новий досвід та горизонти пізнання себе і світу.Щоб розвиватися особистісно та професійно,  необхідно розуміти себе та оточуючих.

              Плейбек-театр, кінотерапія, ігротерапія, фототерапія, інтуїтивно-раціональне малювання, метафоричні карти, проективні техніки та багато інших форм психологічних арт-технік виступають в наш час діючими інструментами для забезпечення потреби суспільства в саморозвитку. Арт-техніки звертаються до почуттів та емоцій, проникаючи глибше, ніж інформація ззовні, дозволяють побачити невимовне, використовуючи для цього фарби, пензлики, рух, голос, реквізит, тим самим віддзеркалюючи життя людей таким, яким воно є насправді і яким його сприймає кожен із нас. Усвідомлюючи своє життя через творчість, у людини з'являється можливість вносити в нього якісні зміни. 

 

 

Науковий гурток "Організаційна психологія" 

2. Науковий гурток "Організаційна психологія"

Керівник: Москальов Максим Володимирович 

 

Мета гуртка полягає у створенні умов для забезпечення  організаційної грамотності  психолога, що відображається у порозумінні ним специфіки сучасного стану організаційних теорій та практики, особливостей роботи психолога в різних за якістю організацій. Приходьте, щоб дізнатись та навчитись втілювати в життя ці навички. У Вас це вийде.

 

Науковий коворкинг «Я-психолог»

3. Науковий коворкинг «Я-психолог»

Керівник: Фурман Вікторія Вікторівна 

 

"...Там де ми зустрічаємося з життєвими явищами, які представляють два аспекти, фізичний та психічний, природно виникає питання про те, у якому відношенні перебувають ці аспекти один відносно одного" 

 

Вільґельм ВУНДТ

 

Життя – це процес постійного вибору. У кожен момент людина має вибір: відступити або просунутися до мети, рухатись у напрямку страхів чи захисних реакцій або професійний саморозвиток і розкриття  особистісного потенціалу. Вибрати розвиток замість страху раз десять в день – значить десять разів просунутися до самореалізації.

 

Таким чином, в межах нашого наукового коворкінгу «Я-психолог» ми створюватимемо власний науковий психологічний простір, який сприятиме розкриттю внутрішнього потенціалу та спонукатиме на майбутні наукові розвідки студентів.

 

Науковий гурток «Формування навичок саморегуляції»

4. Науковий гурток "Формування навичок саморегуляції"

 

Керівник: Васильєв Олексій Олександрович

 

В динамічному сучасному світі, коли різноманітні виклики виникають як гірська лавина, треба зберігати душевну рівновагу, щоб адекватно і оптимально відповідати на них. Вміння об’єктивно визначати і оцінювати свій стан є передумовою оптимальної діяльності. Вміння покращувати своє самопочуття, є запорукою психічного здоров’я і успішної професійної діяльності. 

 

Приходьте, щоб навчитись допомагати собі і тим, хто Вас оточує. Це того варте…

 

 

Міжвузівський клуб "Здоров'я студентської молоді" 

 

5Міжвузівський клуб "Здоров'я студентської молоді"

 

Керівники:  Маруненко І.М., Горяна Л.Г.

 

Вміння покращувати своє самопочуття, є запорукою фізичного, психічного здоров’я і успішної професійної діяльності в майбутньому. Участь у діяльності Міжвузівського клубу «Здоров’я студентської молоді» це можливість розширити знання, набути вміння і навички з основ формування здоров’язбережувальних компетенцій студентів в умовах навчально-професійної підготовки.

 

Мета діяльності клубу – вивчення ролі спадковості та факторів довкілля у ґенезі хвороб; об’єктивне визначення і оцінювання власного стану здоров’я, що є передумовою здоров’язбережувальної діяльності.

 

 

Науковий гурток "Психологічна безпека сучасної особистості: практики та технології" 

 

Науковий гурток "Психологічна безпека сучасної особистості: практики та технології" 

Керівник: Шевцова О.М. 

 

Загроз власній психологічній безпеці особистості у сучасному світі існує безліч. Проте жити щасливо і відчувати себе позитивно під снагу кожному з нас, хто володіє прикладними навичками прийняття рішень і реалізації поведінкової моделі на основі соціальних, професійних, психологічних компетенцій у сфері безпеки. Учасники студії «Психологічна безпека сучасної особистості: практики та технології» набувають конструктивних навичок копінгу,  оволодівають інтерпретативною компетентністю, техніками опанування (самоопанування) та відповідною системою дій по подоланню, вирішенню критичних ситуацій.

 

До роботи студії запрошуються студенти різних спеціальностей, яким цікава власна психологічна безпека!

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Наукова робота Наукові гуртки