Ви тут: Головна Про кафедру Матеріали засідань кафедри Засідання кафедри 23.05.2018

Засідання кафедри 23.05.2018

Протокол №6

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 23.05.2018 року

Порядок денний:

1. Звіт про роботу 2017-2018 н.р. докторантів та аспірантів кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

2. Моніторинг наукової теми професорсько-викладацького складу кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

3. Затвердження відгуку на автореферат дисертації Ковальової Оксани Анатоліївни «Психологічні особливості розвитку соціально-комунікативної компетентності вчителів» на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

4. Звіт про стажування на кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології доцента кафедри психології Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г. Сковороди Грейліх Ольги Олексіївни.

5. Про порядок голосування та обрання лічильної комісії.

6. Про рекомендацію кандидатур співробітників кафедри загальної, вікової та педагогічної психології для обрання на посаду.

7. Різне.