Ви тут: Головна Про кафедру Матеріали засідань кафедри Засідання кафедри 19.03.2018

Засідання кафедри 19.03.2018

Протокол №4

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 19.03.2018 року

Порядок денний:

1. Оцінка впровадження результатів дисертаційного дослідження докторанта третього року підготовки Столярчук О.А.

2.Рекомендація до друку монографії доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидата психологічних наук, докторанта третього року підготовки Столярчук О.А. «Психологія становлення особистості фахівця в умовах різновекторності універсуму».

3. Затвердження програми стажування Лариси Петрівни Бутузової, кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка.

4. Методологічне забезпечення професорсько-викладацьким складом кафедри загальної, вікової та педагогічної психології презентацій Наукової цукерні.

5. Затвердження програми вступних екзаменів в  аспірантуру зі спеціальності 053 Психологія та програми додаткового випробування в аспірантуру (нефахову).

6. Про зміну наукового керівника та затвердження теми аспіранта першого року навчання спеціальності 053 «Психологія» Клепікової О.В.

7. Різне.