Ви тут: Головна Про кафедру Матеріали засідань кафедри Засідання кафедри 02.03.2018

Засідання кафедри 02.03.2018

Протокол №3

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 02.03.2018 року

Порядок денний:

1. Участь професорсько-викладацького складу кафедри загальної, вікової та педагогічної психології у проекті «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project», що реалізується проектною командою (Центр Проектів (Техас)) на базі Київського університету імені Бориса Грінченка у період із 20 по 23 березня 2018 року.

2. Реалізація заходів по підготовці Дня кафедри.

3. Внесення коректив в робочі навчальні плани професорсько-викладацького складу кафедри.

4. Обговорення професорсько-викладацьким складом кафедри загальної, вікової та педагогічної психології порядку укладання робочих програм.

5. Обговорення та внесення пропозицій викладачами кафедри щодо загальної якості й успішності студентів.

6. Різне.