Ви тут: Головна Інформація Співробітникам Оголошення Вчена рада Інституту 23.12.15

Вчена рада Інституту 23.12.15

Вчена рада Інституту 23 грудня 2015 року на 14:30 ауд. 319:

1.    Про затвердження рекомендацій щодо складу екзаменаційних комісій із складу викладачів кафедр Інституту людини (Клішевич Н. А.)

2.    Про затвердження програм та білетів на державні екзамени для випускників ОР бакалавр: напрямів підготовки соціальна педагогіка та практична психологія, заочної форми навчання та для ІІ вищої освіти (Веретенко Т. Г., Клішевич Н. А.)

3.    Про затвердження тем наукових досліджень аспірантів 1-го року навчання Інституту людини (завідувачі кафедр)

4.    Про рекомендацію до випуску 4 номеру електронного видання "Наукові здобутки студентів Інституту людини". (Павлюк Р. О.)

5.    Різне