Ви тут: Головна Інформація Співробітникам Оголошення Засідання кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (24.05.2017)

24 травня 2017 р. о 10-00, пр-т Тичини, 17, каб. 318

Засідання кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини

Порядок денний:

1.Розгляд кандидатури претендента на заміщення вакантної посади завідувача кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

2.Розгляд кандидатур претендентів на заміщення вакантних посад професора, доцента, старшого викладача, викладача кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.