Ви тут: Головна Інформація Співробітникам Оголошення Вчена рада Інституту 16.11.16

Вчена рада Інституту 16.11.16

Порядок денний:

1. Про результати підсумкової атестації студентів заочної форми навчання (доповідачі – Головня Г.В., Веретенко Т.Г., Лозова О.М.)

2. Про рекомендацію кандидатур студентів Інституту людини на отримання іменної стипендії Бориса Грінченка на 2017 рік (доповідач – Павлюк Р. О.)

3. Про уточнення теми кандидатської дисертації аспіранта 4-го року навчання кафедри практичної психології Кумара Бінода (доповідач – Лозова О.М.)

4. Про затвердження тем кандидатських дисертацій аспірантів 1-го року навчання зі спеціальності 053 "Психологія" (доповідач – Лозова О.М.)

5. Різне