Ви тут: Головна Інформація Події "Психологічний мотиватор" як простір розвитку та "прокачування" нових навичок

"Психологічний мотиватор" як простір розвитку та "прокачування" нових навичок

Студенти-психологи 1-го курсу взяли участь у проекті "Психологічний мотиватор" та поділились власним досвідом, отриманим в період самоізоляції. Студентами було представлено рефлексивний аналіз свого психологічного стану, здобуті навички самоорганізації та особистісного самовдосконалення.

Gurtok 0 copy

Психологічний мотиватор" - це простір розвитку, безпеки, "прокачування" нових навичок в умовах, коли #залишайся вдома, може стати захоплюючим флешмобом із психологією в серці при здоровому глузді та надії!

Ми з Вами та для Вас!