Ви тут: Головна Інформація Події Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія»!

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія», який проводився у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, диплом ІІ ступеня отримала Довга Крістіна Русланівна, студентка ІІ курсу спеціальності «Логопедія» Інституту людини.

preview 04 21 dovga

Вітаємо переможницю та наукового керівника – Хрипко Світлану Анатоліївну, кандидатку філософських наук, доцентку, доцентку кафедри філософії Історико-філософського факультету.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Результати конкурсу