Ви тут: Головна Інформація Події Форум інклюзивності «Місто щасливих людей. Що робить нас щасливими?»

Форум інклюзивності «Місто щасливих людей. Що робить нас щасливими?»

29 листопада 2019 року викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини взяли участь у форумі інклюзивності «Місто щасливих людей. Що робить нас щасливими?» у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка.

forum 29 11 19 1

forum 29 11 19 3

Організатори: Доступно UA (поширює ідею доступності міського простору та повноцінне включення людей з інвалідністю у життя суспільства) та Хмарочос (головне онлайн видання сучаних киян).

На форумі учасники ознайомиличь з результатами двох проектів (рейтинг доступності українських міст «Тостер» та онлайн-мапа безбар'єрності міст разом із мобільним додатком).

А також мали змогу долучитись до трьох панельних дискусій:

1. «Тренд доступності: куди пішли клієнти, про яких ви не подумали» за участі топ українських бізнесменів, які розкажуть, чому зараз важливо бути безбар’єрними у сфері підприємництва.
  2. «Місто щасливих людей і де його шукати» за участі місцевої влади з різних регіонів, де буде розглянуто питання чому деяким містам вдається рухатися до створення безбар’єрного середовища, а інші – будують сходи і пишаються цим.
  3. «Інклюзія на робочому місці». Чому працівники з інвалідністю – це не соціальний проект, а конкурентні професіонали.