Ви тут: Головна Інформація Події Всеукраїнський вебінар "Навчимо дитину захищатись"

Всеукраїнський вебінар "Навчимо дитину захищатись"

30 жовтня 2017 р. викладачі Інституту людини Тетяна Петрівна Цюман (психолог, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат педагогічних наук, доцент); Олена Леонідівна Нагула (доцент кафедри практичної психологіїкандидат психологічних наук, дитячий психолог, психотерапевт) у співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією "Український фонд «Благополуччя дітей»" провели Всеукраїнський вебінар "Навчимо дитину захищатись" в рамках підготовки до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Учасники безкоштовного вебінару, мали змогу ознайомитися з авторськими методиками щодо формування навичок безпечної поведінки дітей, дізнаються про особливості проведення інтерактивних бесід з дітьми 4 – 6 років, про те, які акценти варто розставити під час проведення інтерактивних ігор з дітьми 10-13 років, та на яких особливостях важливо сконцентрувати увагу при проведенні інтерактивних занять для дітей 14 – 18 років.

Вебінар "Навчіть дитину захищатися" від 30.10.17 є доступним у записі https://rescentre.org.ua/novyny/provedeno-vebinar-navchymo-dytynu-zakhyshchatysia та може бути корисним практичним психологам, соціальним педагогам загальноосвітніх навчальних закладів, методистам, спеціалістам центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представникам громадських організацій, батькам та усім, хто зацікавлений у безпечній поведінці дітей.