Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Участь студентів у Першому відкритому форумі «Пробація – безпечніше суспільство»

26 лютого 2020 року студенти-першокурсники кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, денної та заочної форм навчання, під керівництвом доцента кафедри Вадима Суліцького взяли участь у Першому відкритому форумі «Пробація – безпечніше суспільство», що пройшов у приміщенні Колонної зали Київської міської ради.

 

forum 26 02 20 1    forum 26 02 20 3

 

Мета заходу полягала у публічному обговоренні теми безпеки суспільства та профілактики злочинності.

Під час роботи форуму, студенти ознайомилися з перевагами пробації; заслухати виступи вітчизняних та іноземних експертів з питань поглиблення діалогу щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації, як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам; відвідали фотовиставку «Пробація: 5 річний рубіж»; взяли участь в обговореннях виступів учасників панельних дискусій (представників громадських організацій, волонтерів).

Студентам захід сподобався. Вони багато дізналися про діяльність Державної установи «Центр пробації», здобутки працівників, проблеми та перспективи її розвитку.

Для подальшої співпраці, зокрема, в організації практики студентів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, були встановлені корисні контакти з керівниками служб пробації у місті Києві.

 

forum 26 02 20 4   forum 26 02 20 2

Тренінг «Моя майбутня професія – соціальний працівник / педагог»

21 лютого 2020 року студенти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи групи САРПб-1-19-4.0д та СПб-1-19-4.0з в межах проходження навчальної оглядової (без відриву) практики під керівництвом доцента кафедри Вадима Суліцького відвідали Київський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де взяли участь у соціально-педагогічному тренінгу «Моя майбутня професія – соціальний працівник / педагог», який організувала та провела фахівець організації Валентина Єрмачкова.

 

treninh 21 02 20 1

 

treninh 21 02 20 2

 

Під час тренінгу студенти ознайомилися з основним напрямами діяльності ЦСССДМ, серед яких:

-              забезпечення участі районних у місті Києві центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - районні центри) у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм з питань соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю;

-              здійснення організаційно-правового, методичного та інформаційного забезпечення діяльності районних центрів; центрів соціально-психологічної допомоги, соціальних гуртожитків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальних центрів матері і дитини, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, центрів для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, центрів ресоціалізації наркозалежної молоді (далі-заклади);

-              організація та проведення семінарів і тренінгів;

-              забезпечення провадження нових соціальних технологій, спрямованих на: раннє виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги; формування відповідального батьківства; запобігання випадкам відібрання дитини в батьків; створення умов для повернення дитини з інтернатного закладу на виховання батькам; здійснення моніторингу за дотриманням державних стандартів соціальних послуг під час проведення районними центрами соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю.

 

treninh 21 02 20 3   treninh 21 02 20 4

 

Висловлюємо вдячність організаторам заходу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з ЦСССДМ.

Чекаємо на нові запрошення для участі в різноманітних заходах.

 

Волонтер Університету (26.02.2020)

   26 лютого 2020 року відбулось засідання Вченої ради Інституту людини. Традиційно, голова Вченої ради Клішевич Наталія Анатоліївна вручила студентам сертифікат «Волонтер Університету». Директор Інституту відзначила важливість волонтерської діяльності студентів та проінформувала присутніх про те, що деякі волонтери є студентами-першокурсниками.

 

Засідання науково-практичних студій "Я-психолог" (24.02.2020)

   24 лютого 2020 року на кафедрі психології особистості та соціальних практик відбулось засідання науково-практичних студій "Я-психолог"Тема зустрічі - "Моя дослідницька проблема: моніторинг та оцінка".

   Студенти-психологи представили результати наукових розвідок проміжного етапу кваліфікаційної роботи бакалавра. За результатами презентації наукових здобутків, студенти отримали рекомендації та поради щодо подальших кроків реалізації обраної наукової проблематики.

Furman 2 copy copy copy   Furman 4 copy

Герої Небесної Сотні (19-21 лютого 2020)

19-21 лютого 2020 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулись заходи, присвячені вшануванню Героїв Небесної Сотні. Студенти та викладачі згадували події на Майдані, вшановували пам'ять загиблих героїв: відбулась хвилина мовчання, відвідали інформаційно-виставковий центр Музею Майдану та Алею Героїв Небесної Сотні, переглянули та обговорили документальні фільми «Біль, що не минає», «Зима, котра нас змінила», відбувся круглий стіл «Про тих, хто поклали життя за майбутнє».

Герої не вмирають…

Вічна пам'ять…

 

nebesna sotnya 21 02 20 15   nebesna sotnya 21 02 20 16

Дискусія "Психологія та бізнес: можливості професійної інтеграції" (20.02.2020)

    20 лютого відбулась у ЗНЗ №194 Оболонського району м. Києва відбулась дискусія "Психологія та бізнес: можливості професійної інтеграції" за участі учнів 11-В класу, модераторами якої виступили викладачі кафедри психології особистості та соціальних практик - доктор психологічних наук, доцент Столярчук Олеся Анатоліївна та кандидат психологічних наук Коханова Олена Петрівна. В процесі дискусії розглянуто проблему суперечливості професійного самовизначення сучасних старшокласників  та запропоновано шляхи його оптимізації, розкрито можливості інтеграції психології та бізнесу як сфер діяльності особистості. Також окреслено перспективи здобуття професії HR-менеджера та пропедевтичні кроки абітурієнтів для цього. 

 

                           prof zahid 20 02 20 1   prof zahid 20 02 20 2

Відвідування студентами інформаційно-виставкового центру Музею Майдану (20.02.2020)

20 лютого 2020 року студенти-першокурсники спеціальності «Соціальна робота» Інституту людини разом з куратором, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оленою Денисюк відвідали інформаційно-виставковий центр Музею Майдану. Під час екскурсії студенти, разом з екскурсоводом, згадували хронологію подій Революції Гідності, чули голос Майдану через оповіді її учасників, відтворених в аудіо та відео-форматі, численних фотографіях, документальних свідченнях та деяких артефактах. Пройшовши алеєю Героїв Небесної Сотні – місцем, де відбувалися найдраматичніші події Революції Гідності – вшанували пам’ять учасників тих подій та поклали квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Герої не вмирають!

 

Muzey Maydanu 20 02 20 8

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події