Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Ось ми які 2018

    10 жовтня 2018 року в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся яскравий дебют першокурсників - "Ось ми які!". Студенти презентували власне бачення студентського життя, яке на сцені реалізовувалось через казки та історії. Глядачі були свідками різноманітних пристрастей на сцені, які були сповнені жартами, гумором, іронією та емоційними піснями. Загалом, вітаємо наших першокурників із вдалим, цікавим та неперевершеним  початком студенського життя!

 

os my yaki 10 10 18 14

 

os my yaki 10 10 18 15

 

os my yaki 10 10 18 18

 

os my yaki 10 10 18 1

 

os my yaki 10 10 18 4

 

os my yaki 10 10 18 8

 

os my yaki 10 10 18 10

Соціальний проект "З Києвом і для Києва" (06.10.2018)

      У межах реалізації соціального проекту "З Києвом і для Києва" Інституту людини  06 жовтня студентами 3-го курсу спеціальності "Спеціальна освіта (Логопедія)" спільно зі старшим викладачем кафедри cпеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти, Заєрковою Наталією Віталіївною, було проведено захід "Мовленнєво-рухові ігри" для  дітей дошкільного та молодшого шкільного віку громади Дніпровського району.

 

SP KSPKIO 06 10 1

 

SP KSPKIO 06 10 3

 

    В рамках відкриття проекту було презентовано можливість відвідування дітьми Дитячого логопедичного центру "Логотренажер", заняття в якому проводять студенти-логопеди під керівництвом викладачів. Третьокурсники проводили з дітьми різноманітні ігри, з яких "Черепаха-аха", "Колесики", "Чікуріку" та інші, що супроводжувалися музичним супроводом.

SP KSPKIO 06 10 2

 

SP KSPKIO 06 10 4

 

SP KSPKIO 06 10 6

 

SP KSPKIO 06 10 5

 

Відкриття соціального проекту «З Києвом і для Києва»

    6 жовтня 2018 року на Русанівському бульварі міста Києва, з нагоди відкриття 9-го етапу соціального проекту «З Києвом і для Києва», викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини  А.В. Дуля та М.М. Лехолетова, разом із студентами – майбутніми соціальними робітниками і соціальними педагогами, організували ігровий майданчик для дітей “У грі дітей є часто сенс глибокий...”

 

SP 06 10 18 1

 

SP 06 10 18 2

 

SP 06 10 18 3

 

SP 06 10 18 4

Відкриття соціального проекту "З Києвом і для Києва" (Психологічний консультативний пункт «Психологія в долонях»)

6 жовтня 2018 року студенти спеціальності "Практична психологія" III та IV курсів разом із викладачами кафедри практичної психології  Грубі Т.В. та Краєвою О.А.  взяли участь у відкритті соціального проекту «З Києвом і для Києва». Професійна робота кафедри практичної психології була представлена Консультативним пунктом «Психологія в долонях».

 

psykholohiya v dolonyakh 06 10 18 1

 

psykholohiya v dolonyakh 06 10 18 5

 

Майбутні фахівці в межах соціального проекту мали змогу здійснити для мешканців Києва (дорослих та дітей) психодіагностику, експрес-консультування, провести розвивальні вправи.

 

psykholohiya v dolonyakh 06 10 18 4

 

psykholohiya v dolonyakh 06 10 18 8

 

Платформа Консультативного пункту просто неба «Психологія в долонях» надала можливість студентам попрактикуватися із застосуванням здобутих під час навчання в Інституті навичок та вмінь здійснення професійної діяльності практичного психолога, вдосконалити свою професійну ідентичність.

 

psykholohiya v dolonyakh 06 10 18 3

 

psykholohiya v dolonyakh 06 10 18 7

 

Практична участь у соціальному проекті, орієнтована на громаду, сприяла вдосконаленню професійних вмінь і навичок студентів - майбутніх практичних психологів та принесла практичну користь мешканцям Русанівки.

 

Крім того, було надано інформацію про особливості навчання в Інституті, у вигляді роздатково-інформаційних матеріалів та наголошено на особливостях роботи Діагностико-консультаційного центру практичної психології.

 

psykholohiya v dolonyakh 06 10 18 2

 

psykholohiya v dolonyakh 06 10 18 6

 

Викладачі кафедри практичної психології вдячні студентам ІІІ та IV курсів, за дієву участь у консультативному пункті «Психологія в долонях» в межах соціального проекту "З Києвом і для Києва".

 

 

 

 

 

 

Соціальний проект "З Києвом і для Києва"

   6 жовтня 2018 р. куратори студентських груп психологів - Фурман В.В., Власенко І.А., Васильєв О.О., разом зі студентами взяли активну участь у відкритті вже традиційного для нашого Університету Соціального проекту "З Києвом і для Києва".

 

Soc Furman 06 10 18 1

 

    В цьому році від кафедри загальної, вікової та педагогічної психології було представлено "Арт-майстерню для малечі" з елементами експрес-діагностики.

 

Soc Furman 06 10 18 3

 

Soc Furman 06 10 18 5

 

   На нашу думку, особливо актуальною арт-терапія є для дітей, це чудова можливість для малюка «відкритися», поділитися своїми емоціями. Ініціюючи подібні заходи, ми бачимо відгук суспільства, зацікавлених громадян та вдячних учасників. Отже, цей проект наповнює життя яскравими емоціями, змістовним дозвіллям та цікавим навчанням.

 

Soc Furman 06 10 18 4

 

Soc Furman 06 10 18 2

 

Екскурсія до Музею історичних коштовностей України

2 жовтня 2018 р. чотири групи студентів Інституту людини першого курсу спеціальностей "Психологія", "Практична психологія", "Соціальна робота" та "Соціальна педагогіка" та дві групи студентів Педагогічного інституту третього курсу спеціальності Початкова освіта разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., відвідали Музей історичних коштовностей України.

 

MIK 02 10 18 1

 

Музей історичних коштовностей України, філію Національного музею історії України, було відкрито для відвідувачів у січні 1969 р. Більшу частину зібрання Музею складають матеріали археологічних досліджень. Вже понад 200 років археологи вивчають кургани – земляні споруди над похованнями. В них знаходять прикраси зброї, вуздечок, вбрання, ритуальних речей, які відбивають культуру кіммерійців, скіфів, сарматів. Ці племена владарювали на території сучасної України більш ніж тисячу років – з ІX ст. до н.е. до IV ст. н.е., – і відіграли значну роль у світовій історії. Центрами ювелірного виробництва на той час були переважно грецькі міста-колонії, засновані в Північному Причорномор’ї у VII-V ст. до н.е. Античні майстри виготовляли ювелірні прикраси й на замовлення місцевої знаті з урахуванням їх смаків. Великий розділ експозиції розповідає про епоху середньовіччя. Це історія багатьох племен і народів, що змінювали один одного в степовій зоні України з IV до XIV ст. У вітринах музею можна побачити коштовні оздоби, притаманні тюркомовним народам – гунам, аварам, печенігам, половцям, а також монголо-татарам. Неабиякий інтерес становлять вироби східнослов’янських ювелірів VI-VIII ст. та майстрів Київської Русі ІХ-ХІІІ ст. Значна частина зібрання Музею – вироби декоративно-ужиткового мистецтва XVI-XX ст.: твори українських, російських, середньоазіатських, закавказьких і західноєвропейських ювелірів. У музеї знаходиться унікальна колекція єврейського культового срібла початку XVIII – 20-х рр. XX ст. Крім того в музеї є й роботи сучасних українських майстрів-ювелірів.

 

MIK 02 10 18 2

 

MIK 02 10 18 4

 

«Українська культура – неймовірно багата своєю історією. Починаючи зі стародавнього світу, наші пращури вміли робити справжню красу власноруч. З кожним новим століттям культура поповнювалася своїм виглядом, кількістю та якістю шедеврів. І на сьогодні, ми маємо чудову можливість повернутися в минуле та насолодитися історичними прикрасами, української культури ,відвідавши «Музеї історичних коштовностей України». Я була вражена експонатами цього музею. В першу чергу, мене здивувало те, що історичні пам’ятки культури збереглися до нашого часу. Кожна прикраса має своє походження та історичну інформацію. Для прикладу: хто був її власником, в якому столітті вона з’явилася, з якого матеріалу та ким виготовлена, з якою метою, і т.д. Цікаво порівнювати коштовності. З кожним новим століттям вони удосконалювалися. Додавали нового елементу, змінювалася форма, якість, ціль виготовлення. Українські прикраси ставали відомими у всьому світі. Можливо тому деякі коштовності залишилися в інших країнах.   Найбільше на мене справила враження «Скіфська пектораль»! Побачивши її, я зупинилася і почала детально її вивчати. Кожен елемент мав свій знак, чи то тварини, зображені з квітами, або ж сама форма прикраси. Раджу кожному відвідати «Музей коштовностей України». Я впевнена, він здивує Вас своїм багатством та історичними доказами української культури, яка і на сьогоднішній день, зростає та поповнюється надзвичайними шедеврами талановитих українців!», – поділилась своїми емоціями після відвідання Музею студентка 1 курсу спеціальності "Соціальна робота" Інституту людини Катерина Бердичевська.

 

MIK 02 10 18 3

 

Екскурсія до Національного музею Тараса Шевченка

27 вересня 2018 р. чотири групи студентів Інституту людини першого курсу спеціальностей "Психологія", "Практична психологія", "Соціальна робота" та "Соціальна педагогіка" та дві групи студентів Педагогічного інституту третього курсу спеціальності Початкова освіта разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., відвідали Національний музей Тараса Шевченка.

 

muzey T Shevchenka 27 09 18 1

 

 

У Національному музеї Тараса Шевченка зберігається переважна більшість малярської спадщини Тараса Григоровича Шевченка, що входить в золотий фонд української культури. Колекція музею формувалась протягом 150 років і нараховує понад 85 тисяч експонатів, з яких до основного фонду належать 34 тисячі експонатів. Найцінніша її частина представлена в постійній експозиції музею. Під час екскурсії студенти мали можливість відтворити історичну картину епохи, в якій жив та творив митець, глибше вивчити особистість митця, його життєвий і творчий шлях.

 

 muzey T Shevchenka 27 09 18 3

 

«У Національному музеї Тараса Шевченка була представлена широка палітра писемних творів, картин та особистих речей Тараса Шевченка. Ми побачили інструменти для малювання та гравірування, а також ранні ескізи художника. Мені сподобались мініатюри, які Тарас Шевченко виконав на сепії та на папері звичайним олівцем. Саме тут митець робив перші спроби змалювати світ, який його оточував. Завдяки розповіді екскурсовода я мав змогу подивитися на історію та творчий шлях Тараса з іншого боку, більш детально ознайомився із його тяжким життям. Сподобався ремонт галереї, де сьогодні розпочинається музей. Це дало змогу вдихнути в музей нове життя та відчути якісний європейський дизайн. Екскурсія видалася дуже цікавою та збагатила мої знання про величного українського митця», - поділився своїми враженнями студент 1 курсу спеціальності Психологія Інституту людини Богдан Пасічник.

 

«Національний музей Тараса Шевченка – один із найцікавіших музеїв, що зберігає, вивчає та пропагує поетичну та мистецьку спадщину Генія українського народу. Колекція присвячена життю та творчості Т. Г. Шевченка. У музеї вражає прижиттєве видання «Кобзаря», картини, малюнки та офорти, особисті речі Тараса Шевченка, архівні матеріали та рідкісні фотографії, картини українських та російських художників ХІХ–ХХ століть, старовинні меблі. Цікава екскурсія по залах музею. Музей розташований в історичному центрі Києва,  є пам’яткою архітектури», – відзначає студентка 1 курсу спеціальності "Соціальна педагогіка" Інституту людини Політунова Олена.

 

muzey T Shevchenka 27 09 18 4

«Мені сподобалась виставкова галерея на першому поверсі, а саме авторські фото на тему жорстоко ставлення до тварин в зоопарках, яке відбувається на потіху людей. Ця тема сьогодні хвилює багатьох людей. Мені сподобався екскурсовод, який творчо підійшов до нашої групи. Це була захоплива, весела екскурсія про цікаві речі та віхи життя талановитого письменника і художника. Мені приглянулися картини, що прикрашали усі зали музею. Це неймовірної краси праці Тараса Шевченко. Деякі малюнки викликали в мене романтичні почуття, які призвели до мурашок по шкірі. Мені імпонує, що у Києві є такий гарний музей», підсумувала свої враження студентка 1 курсу спеціальності "Психологія" Інституту людини Валерія Рекеда.

 

 muzey T Shevchenka 27 09 18 5 

 

«Мене приємно вразило приміщення Музею Тараса Шевченка. Сучасний вигляд нової галереї, відчуття простору. Прекрасна виставка. Всередині музею відразу відчувається затишок та спокій. Час екскурсії пролетів швидко. Так як я захоплююсь творчістю Тараса Григоровича, мені було цікаво слухати розповідь про його життєві події, які рішуче змінили його світогляд та ставлення до життя. Ще із початкової школи я знала, що Тарас Шевченко був прекрасним поетом та талановитим художником. У музеї я роздивлялась його найвідоміші картини. Шевченкова любов до малювання є безмежною. Всі елементи в картинах чітко відображають його внутрішній світ (стан, настрій, характер). У своїх роботах він намагався нас повчити, аби любов та віра у наших серцях ніколи не згасали. Екскурсовод розповіла про писемну спадщину Тараса Шевченка в якій збережена наша історія. Кожне Тарасове слово надихає творити.   Яка прекрасна галерея Шевченкових картин. Кожна із них різна, зі своїм сенсом та мораллю. Якою ж талановитою людиною був Тарас Григорович Шевченко! Я залишилась задоволена музеєм. Ми повинні пишатися видатними талантами України і брати із них приклад. Робімо Україну кращою. Пам’ятаймо слова Тараса Шевченка: «Борітеся – побороте, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила і воля святая!», – відзначила студентка 1 курсу спеціальності "Соціальна робота" Інституту людини Катерина Бердичевська.

 

muzey T Shevchenka 27 09 18 2

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події