Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Конференція «Разом проти насильства»

Старший викладач кафедри практичної психології О.А. Краєва взяла участь в якості експерта в конференції «Разом проти насильства», яка відбулася 10 вересня 2016 року в офісі міжнародної консалтингової компанії European Profiles S.A. за адресою м.Київ вул. Хрещатик 6, офіс 5а.

Організаторами події виступили: JCI Ukraine, соціальний консалтинг “Параграф” та ГО “Інша освіта” за підтримки Анастасії Мельниченко (засновниці флешмобу #ЯНеБоюсьСказати та співорганізатора конференції), МГО “Ilysa” та спільноти “Pro100life”.

Впродовж конференції, реалізованої у форматі World Café, експерти в галузі практичної психології мали змогу поділитися своїм досвідом, комунікувати, об’єднатися у пошуках ефективного рішення гострої соціальної проблеми, пов’язаної з розглядом таких питань, як психологічне насилля та його особливості, насилля в сім’ї та на вулиці, насилля за дискримінальною ознакою, насилля серед військових в зоні АТО.

Було окреслено важливу проблематику для українського суспільства: проблема розглядалася експертами з позиції психології жертви та психології агресора, а саме: їх потреб, бажань, інтересів, цінностей; умов, факторів впливу, обставин та подій; груп ризику, які провокують певний тип насильства, груп підтримки, кроків змін з боку неурядових громадських організацій.

Окрім експертної діяльності, учасники мали змогу взяти участь у флешмобі #ЯНеБоюсьСказати.

Конференція сприяла створенню комунікаційної платформи та обміну досвідом не лише серед експертів, а й людей, які постраждали від насильства.

Результатом спільної роботи експертів в подальшому має стати розробка новітньої єдиної концепції та дієвої моделі протидії насильству в сучасному громадянському суспільстві на основі презентації доробку.

З відео презентаційних проектів можна ознайомитися на сторінці конференції «Разом проти насильства» у Фейсбуці.

 

Конференція «Ра...
Конференція «Разом проти насильства» Конференція «Разом проти насильства»
Конференція «Ра...
Конференція «Разом проти насильства» Конференція «Разом проти насильства»
Конференція «Ра...
Конференція «Разом проти насильства» Конференція «Разом проти насильства»
Конференція «Ра...
Конференція «Разом проти насильства» Конференція «Разом проти насильства»
Конференція «Ра...
Конференція «Разом проти насильства» Конференція «Разом проти насильства»
Конференція «Ра...
Конференція «Разом проти насильства» Конференція «Разом проти насильства»
Конференція «Ра...
Конференція «Разом проти насильства» Конференція «Разом проти насильства»
Конференція «Ра...
Конференція «Разом проти насильства» Конференція «Разом проти насильства»

 

Вибори Голови Ради молодих учених, студентів. аспірантів та докторантів Інституту людини

calendar81

21 вересня 2016 року відбулись вибори Голови наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту людини.
На зборах були присутні 36 делегатів. Таємним голосуванням головою наукового товариства було обрано Попову Альону Олексіївну, заступником голови – Огороднік Анастасію Романівну. 
Вітаємо наших колег! Бажаємо успіхів!
Виборча програма молод  науковц  рахуємо попова

1 вересня 2016 року в Інституті людини відкрилась арт-майстерня!

Робота студентів в арт-майстерні сприятиме творчому та особистісного розвитку майбутніх соціальних педагогів, працівників та психологів.

В майстерні студенти будуть оволодівати різноманітними техніками арт-терапії.

art maysternya3

art maysternya2

 

   

 art maysternya5

 art maysternya1

  

Дякуємо студентам Інституту мистецтв за картини, якими прикрашена майстерня!


art maysternya4

 

 

Зустріч з першокурсниками

      29 серпня 2016 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулись організаційні збори зі студентами першого курсу.

     Цьогоріч студетсько-викладацька родина Інституту поповнилість 155 майбутніми фахівцями із психології, практичної психології, соціальної педагогіки, соціальної роботи та спеціальної освіти (логопедії).
   Під час організаційної зустрічі студенти та їх батьки познайомились з професорсько-викладацьким складом Інституту, керівниками підрозділів, методистами, Студентською Радою,кураторами академічних груп І курсу, особливостями організації освітнього процесу в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка та ін.
Колектив Інституту людини щиро вітає нове поповнення та бажає всіляких звершень, досягнення цілей і яскравого студентського життя!
 
      ZzP3
 
      ZzP5
 
      ZzP1
           
      ZzP

Посвята у студенти-грінченківці

1 вересня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулсь урочиста посвята першокурсників у студенти-грінченківці. Цьогоріч родина Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка поповнилася 155 молодими, енергійними студентами.
На урочистостях студентів-першокурсників привітали випускник Університету Грінченка Віталій Кузьменко; доктор наук, професор, завідувач кафедри гуманітарної освіти і наук про педагогічну підтримку Університету Сілезії (Польша) Вікторія Смирнова-Трібульська; доктор педагогічних наук, професор, директор Інстиуту людини Ольга Володимирівна Безпалько; лідер Студентського самаврядування Університету Анастасія Юрганова; Голова Студентського наукового товариства Університету Анастасія Якименко та доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Олександрович Огнев'юк.​

Posvyata3

 

 

Збори трудового колективу 30.08.16

     30 серпня 2016 року відбулися традиційні організаційні збори співробітників Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

                   ZTK ZTK1

    На зборах представили нових співробітників Інституту людини, а також привітали з ювілеєм кандидата біологічних наук, доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології – Ірину Михайлівну Маруненко.

                  Pryvitannya Marunenko 

    Ольга Володимирівна Безпалько, директор Інституту людини, доктор педагогічних наук, професор, проаналізувала результати вступної кампанії й окреслила завдання роботи колективу на 2016/2017 н.р.

Завантажити презентацію

Bezpalko prez pic

 

 

   Також на зборах виступила Наталія Анатоліївна Клішевич, заступник директора Інституту людини з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, озвучивши основні вектори організації навчального процесу у 2016/2017 н.р.

    Тетяна Леонідівна Лях, заступник директора Інституту людини з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, презентувала Корпоративний стандарт наукової діяльності співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка, План наукової діяльності Інституту людини та окреслила основні завдання наукової роботи колективу у прийдешньому навчальному році.


Завантажити презентацію

 

Lyakh prez

 

    Світлана Валеріївна Горбатюк, помічник директора з інформаційно-комунікаційних технологій, розповіла про можливості підвищення ІК-компетентності, що пропонуються у цьому навчальному році співробітникам Інституту людини. 

Завантажити презентацію

Horbatiuk

 

Підняття прапора в Інституті людини

23 серпня 2016 року студенти та викладачі Інституту людини та Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відзначили День Державного прапору України.

den praporu

den praporu1

den praporu2

den praporu3

den praporu4

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події