Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Програма Еразмус+ з Університетом Кадису (Іспанія)

 

Упродовж 15-19 травня 2017 року Павлюк Роман Олександрович, кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту людини та Коргуник Юлвя Василівна, молодший науковий співробітник НДЛ Інтернаціоналізції освіти Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у International Staff Week в Університеті Кадису (Іспанія) у рамках програми академічної мобільності Erasmus+ KA107.

 

pavliuk 1

 

 

Університет Кадису (Іспанія) – престижний державний вищий навчальний заклад, що був заснований у 1979 році в однойменній провінції автономної спільноти Андалусія. Університет пропонує програми всіх трьох циклів вищої освіти: бакалавріат, магістратура, аспірантура. Університет Кадису є одним із провідних університетів Іспанії. Університет Кадису (Іспанія) активно розвиває науково-дослідницьку роботу, яка проводиться в оснащених ультрасучасним обладнанням лабораторіях, майстернях та комп’ютерних класах. У бібліотеці університету зібрано близько півмільйона книг, у тому числі старовинних, що датуються 1550 роком.

 

Нині в університеті навчаються близько 22000 студентів. Університет складається із чотирьох кампусів у різних містах провінції: Кадис, Херес, Пуерто-Реал, Альхесірас. Факультети Університету Кадису (Іспанія) пропонують великий вибір освітніх програм по 69 напрямкам: 44 програми бакалавріату, 47 програм магістратури, 15 програм аспірантури.

 

В International Staff Week взяли участь понад 90 представників вищих навчальних закладів України, Білорусії, Казахстану, Вірменії, Молдови, Латвії, Австрії, Марокко та інших країн.

 

Програма стажування передбачала знайомство зі специфікою роботи та навчання в Університеті Кадису (Іспанія), знайомство з сучасним станом процесу інтернаціоналізації вищої освіти Європи, обговорення перспектив співпраці у рамках програми Erasmus+, презентацію країни та університету кожного із учасників програми стажування, ознайомлення з культурними особливостями та традиціями Іспанії та інше.

 

 

 

Всесвітній День вишиванки в Інституті людини

 Щорічною традицією в Інституті людини Киїського університиту імені Бориса Грінченка є відзначення Всесвітнього Дня вишиванки. Цьогоріч, 18 травня 2017 року, студенти та викладачі Інституту прикрасили освітній процес різнобарв'ям вишиванок та збагатили його національним духом українців.
 
Vishivanka 1
 
 
Vishivanka 2
 
 
Vishivanka 3
 
 
Vishivanka 4
 
 

Наукова цукерня Інституту людини 2017

15 травня 2017 року в межах Фестивалю науки Київського університету імені Бориса Грінченка у Інституті людини відбулася Наукова цукерня

 

nayka 26 

 

Участь у заході взяло понад 500 осіб: викладачі та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, знані науковці у царині соціальної роботи та психології, практики, батьки та діти територіальної громади м. Києва. 

 

Наукова цукерня запропонувала усім відвідувачам 20 тематичних «столиків», за якими одночасно обговорювалися найцікавіші теми із соціальної роботи, психології, корекційної й інклюзивної освіти, та які модерували досвідчені спікери. Відвідувачі цукерні мали змогу взяти участь лише в одному із заходів двох хвиль. 

 

 

Наукова цукерня запропонувала відвідувачам та спікерам неформальний спосіб комунікації. Спільно за одним «столиком» опинилися і досвідчені науковці, і молоді дослідники, студенти, учні, їхні батьки та інші представники територіальної громади. Такий формат дозволив модераторам тематичних столиків не лише презентувати результати наукового дослідження або ж наукову ідею, а й отримати зворотній зв’язок, рекомендації на підсилення дослідження, почути критичну думку від колег та пересічних громадян. Для відвідувачів Наукової цукерні було створено можливість для занурення у наукову тему, наукової рефлексії, участі у наукових дослідженнях.

 

 Так, на запрошення кафедри практичної психології до Інституту людини завітали яскраві професіонали з авторськими розробками. 

 

Детальніше...

 

 

 

 

Дякуємо учасникам, натхненним спікерам за наукові смаколики! Ми переконані, наука – це цікаво…і солодко від відкриттів! До зустрічі на Науковій цукерні Інституту людини 2018!

 

 

 

Грінченківська весна: проект "Let's do it Ukraine"

 

В рамках акції з масового прибирання парків та зелених зон "Let`s do it Ukraine" ("Зробимо Україну чистою") приєдналися студенти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з центром трудової реабілітації "Трамплін".

 

 

"Let`s do it Ukraine" створює проекти на екологічні тематики, головною ціллю якої є: прищепити любов людей до екології та оточуючого середовища.

 

 

Перший молодіжний форум «Люди майбутнього»

Чи Ви знаєте, як запалити зірки? Ми – знаємо!:)


17 квітня вся країна відпочивала, але активну молодь так просто не вгамуєш - купа зірок зібралася у Пущі Лісовій під Києвом. Адже, у цей день розпочався Перший молодіжний форум «Люди майбутнього», організований Всеукраїнським громадським центром «Волонтер»  спільно з викладачками, студентками та випускницями Інституту людини Університету Грінченка. 

 

У рамках спільного проекту Інституту людини та ВГЦ «Волонтер» «Формування лідерського потенціалу підлітків та молоді для участі у позитивних змінах у громаді та суспільстві» за підтримки ЮНІСЕФ  Форум дав можливість зібрати найактивнішу молодь з м. Маріуполя, Києва та Харкова для того, аби поділітися своїми ініціативами, натхненням, завзятістю заради найкращих змін у нашій країні, які можна творити своїми руками.

 

forum 4  forum 1

 

Найкращі ділилися досвідом з найкращими під час ворк-шопів «Соціальна реклама: аналіз та створення», «Перформанс: від ідеї до реалізації», «Івент-менеджмент. Розробка та створення заходу», «SWOT-аналіз молодіжних ініціатив», «Цільова аудиторія молодіжних ініціатив»... і це ще не все

А ще був квест, надихаюча та єднаюча гра «Країна Гідності», розроблена Партнерством «Кожній дитині», та спешл-гість Річард з U-Report Ukraine, який підкреслив: кожен голос - важливий, кожне враження, кожна думка буде помічена, адже молодіжну політику має будувати молодь, усі думки підлітків та молоді – це думки держави.

 

forum 2  forum 3

 

Отакі вони - Люди Майбутнього!)

 

forum 5 

Участь у Програмі Еразмус+

У період з 25 березня по 09 квітня 2017 року аспірант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, голова Наукового товариства Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Попова Альона проходила стажування у місті Обергоф (Німеччина).

Детальніше...

Проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності "Корекційна освіта (Логопедія)"

19 квітня 2017 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка розпочала роботу акредитаційна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.01010501 «Корекційна освіта (Логопедія)" у складі:
 
Пахомова Наталія Георгіївна – завідувач кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор, голова комісії;
 
Гаврилов Олексій Вікторович – завідувач кафедри логопедії і спеціальних методик Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кандидат психологічних наук, доцент.
 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події