Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Перший молодіжний форум «Люди майбутнього»

Чи Ви знаєте, як запалити зірки? Ми – знаємо!:)


17 квітня вся країна відпочивала, але активну молодь так просто не вгамуєш - купа зірок зібралася у Пущі Лісовій під Києвом. Адже, у цей день розпочався Перший молодіжний форум «Люди майбутнього», організований Всеукраїнським громадським центром «Волонтер»  спільно з викладачками, студентками та випускницями Інституту людини Університету Грінченка. 

 

У рамках спільного проекту Інституту людини та ВГЦ «Волонтер» «Формування лідерського потенціалу підлітків та молоді для участі у позитивних змінах у громаді та суспільстві» за підтримки ЮНІСЕФ  Форум дав можливість зібрати найактивнішу молодь з м. Маріуполя, Києва та Харкова для того, аби поділітися своїми ініціативами, натхненням, завзятістю заради найкращих змін у нашій країні, які можна творити своїми руками.

 

forum 4  forum 1

 

Найкращі ділилися досвідом з найкращими під час ворк-шопів «Соціальна реклама: аналіз та створення», «Перформанс: від ідеї до реалізації», «Івент-менеджмент. Розробка та створення заходу», «SWOT-аналіз молодіжних ініціатив», «Цільова аудиторія молодіжних ініціатив»... і це ще не все

А ще був квест, надихаюча та єднаюча гра «Країна Гідності», розроблена Партнерством «Кожній дитині», та спешл-гість Річард з U-Report Ukraine, який підкреслив: кожен голос - важливий, кожне враження, кожна думка буде помічена, адже молодіжну політику має будувати молодь, усі думки підлітків та молоді – це думки держави.

 

forum 2  forum 3

 

Отакі вони - Люди Майбутнього!)

 

forum 5 

Участь у Програмі Еразмус+

У період з 25 березня по 09 квітня 2017 року аспірант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, голова Наукового товариства Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Попова Альона проходила стажування у місті Обергоф (Німеччина).

Детальніше...

Проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності "Корекційна освіта (Логопедія)"

19 квітня 2017 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка розпочала роботу акредитаційна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальності 8.01010501 «Корекційна освіта (Логопедія)" у складі:
 
Пахомова Наталія Георгіївна – завідувач кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор, голова комісії;
 
Гаврилов Олексій Вікторович – завідувач кафедри логопедії і спеціальних методик Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кандидат психологічних наук, доцент.
 

Тренінг для студентів-першокурсників коледжу під гаслом «Безпечна поведінка в Інтернеті»

Тренінг для студентів-першокурсників коледжу під гаслом

«Безпечна поведінка в Інтернеті»

 

29-31 березня 2017 року в межах спільного проекту Університетського коледжу та Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася серія тренінгів для студентів-першокурсників коледжу під гаслом «Безпечна поведінка в Інтернеті».

 

Тренерами були студенти другого курсу магістерської програми Інституту людини.

 

Під час тренінгів обговорювалися небезпеки, які існують в мережі Інтернет, та основні правила поведінки.

 

Учасники тренінгів відпрацювали навички адекватного реагування на небезпеки Інтернет-мережі, а також обговорили питання обачливого і відповідального ставлення до різних видів он-лайн діяльності.

 

Скоординовували роботу тренерів викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини: Тетяна Петрівна Спіріна, к. пед. наук, доцент, Тетяна Леонідівна Лях, к. пед. наук, доцент, заступник директора з наукової роботи.

 

Результатом успішної співпраці стало народження ідеї тренінгового марафону «Професія. Наука. Успіх» для коледжан до Фестивалю науки. Ми вже готуємося до нової зустрічі!

 

Вітаємо переможницю Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота»!

       Із 5 по 7 квітня 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 навчального року з соціальної роботи.

     Участь у олімпіаді взяли Рогозна Юлія Миколаївна та Костенко Ганна Юріївна, студенти 5 курсу спеціальності «Соціальна робота» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Rogozna1

     За результатами виконання конкурсних завдань Олімпіади у трьох турах диплом ІІ ступеня здобула Рогозна Юлія Миколаївна.

Rogozna

    Вітаємо переможницю та її наукового керівника Журавель Тетяну Василівну, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи!

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

Вітаємо студентів Інституту людини з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

29 березня на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка». Переглянути детальніше...

Разом проти туберкульозу!


24 березня 2017 року студенти Інституту людини під керівництвом С.В. Сапіги, викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, долучилися до акції «Запали світ навколо на підтримку боротьби з туберкульозом» Київського міського центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що проходила з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом символічно біля пам’ятника Лесі Українки.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події