Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Акредитаційна експертиза

 В період з 19 до 21 червня 2019 року на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини проходила чергова акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів з напрямку 6.010106 «Соціальна педагогіка».  Експертизу проводили: Москальова Людмила Юріївна, професор кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та дошкільної освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, доктор педагогічних наук та  Петрюк Ірина Михайлівна, завідувач кафедри педагогіки і соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат педагогічних наук, доцент.

 akredytatsiyna ekspertyza 21 06 19 1

   Шановна комісія гідно оцінила наявний кадровий потенціал, рівень науково-дослідної роботи, матеріально-технічне, навчально-методичне та інформаційне забезпечення, а також організацію освітнього процесу в Інституті та на кафедрі.

 

akredytatsiyna ekspertyza 21 06 19 2

   Комісія прийняла рішення, що напрям підготовки 6.010106 «Соціальна педагогіка» у Київському університеті імені Бориса Грінченка може бути акредитований за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Акредитаційна експертиза

                  В період з 19 до 21 червня 2019 року на кафедрі практичної психології Інституту людини проходила чергова акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів з напряму 6.030103 «Практична психологія». Експертизу проводили: Радчук Галина Кіндратівна, завідувач кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктор психологічних наук, професор, та Комар Таїсія Василівна, професор кафедри психології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор психологічних наук, доцент.

 

Akredytatsiyna ekspertyza 21 06 19 1

 

        Шановна комісія гідно оцінила наявний кадровий потенціал, матеріально-технічне, навчально-методичне та інформаційне забезпечення, а також організацію освітнього процесу в Інституті людини та на кафедрі. Комісія прийняла рішення, що напрям підготовки 6.030103 «Практична психологія» у Київському університеті імені Бориса Грінченка може бути акредитований за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

 

Akredytatsiyna ekspertyza 21 06 19 2

 

 

Майстер-клас «Формування складоритмічної складової мовлення: інноваційні підходи»

   13-14 червня викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Наталія Бабич, Катерина Тичина, лаборант кафедри Марина Міщенко та випускниця спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньої програми Логопедія Юлія Царенко брали участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні підходи в освіті дітей з ООП». У перший день конференції викладачі презентували розробки методик з наукової теми кафедри та провели майстер-клас на тему «Формування складоритмічної складової мовлення: інноваційні підходи». Дякуємо учасникам майстер-класу за активну участь та небайдужість до презентованої технології.

mayster klas 14 06 19 1

 

mayster klas 14 06 19 3

 

Вітаємо Олену Валеріївну Мартинчук із захистом докторської дисертації!

Шановна Олено Валеріївно!

 

Вітаємо Вас із блискучим захистом докторської дисертації

за спеціальністю 13.00.03 - корекційна педагогіка на тему:

"Теорія та практика підготовки фахівців зі спеціальної освіти до професійної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі".

 

 

privitanniya 18 06 19 1

 

 

Нехай  міцне здоров’я, творче  натхнення,  а також підтримка близьких, друзів та колег допоможуть у реалізації наукових задумів, нових творчих досягнень та здійсненні подальших професійних планів!

Дякуємо, що стеєте для нас прикладом високої професійності та людяності!

 

 

З теплом та повагою, 

Колектив Інституту людини

 

 

privitanniya 18 06 19 2

Перемога у конкурсі наукових статей «Мистецтво жити разом–2019: толерантність і концепт ідентичності»

   І місце у Конкурсі наукових статей «Мистецтво жити разом–2019: толерантність і концепт ідентичності», у категорії «Студенти бакалаврату», посіла студентка Інституту людини, А.І. Вождай. Тема статті: «Актуалізація креативного потенціалу студентської молоді в умовах навчального процесу». 

 

http://syaivo.org/index.php/uk/2016-02-03-11-38-33/item/260-rezultaty-konkursu-naukovykh-statei-mystetstvo-zhyty-razom-2019-tolerantnist-i-kontsept-identychnosti 

Школа координаторства 2019

   Школа координаторства 2019 – це справді дуже круто! Дякуючи, студентському самоврядуванню Інституту людини, майбутні координатори ознайомилися з їхньою подальшою роботою. 16 студентів, які будуть справжніми наставниками для першокурсників та допоможуть готуватися до щорічного Ось ми які.

 

Shkola koordynatorstva 2019 1

 

   Протягом занять у школі координаторства, вони ознайомилися зі структурою, правилами та подальшою роботою, координатори минулих років ласкаво поділилися своїм досвідом та секретами.

 

   На останньому занятті, майбутні координатори закріпили всі набуті знання, дізналися свою пару, адже одну групу має координувати дві людини, а також. їм вручили сертифікати про проходження школи!

 

Shkola koordynatorstva 2019 2

 

 

Урочисте нагородження на Вченій раді Київського університету імені Бориса Грінченка

30 травня 2019 року відбулось засідання Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка. На засіданні ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН Огневюк Віктор Олександрович вручав грамоти студентам та викладачам університету. Так, були відзначені студенти-переможці Інституту людини   та їх наукові керівники на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт та до Дня науки:

Стрельченко Анастасія, магістр спеціальності «Практича психологія» за І місце іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю. Секція "Соціологія, менеджмент і психологія".

Науковий керівник - Грубі Тамара Валеріївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології.   

 

nahorodzhennya 30 05 19 1

 

 

Овдієко Анна, студентка  IV курсу спеціальності «Практична психологія» за диплом І ступеня з галузі «Загальна та соціальна психологія».

Науковий керівник - Циганчук Тетяна Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології.

 

nahorodzhennya 30 05 19 2

 

Сердюк Людмила, магістр спеціальності «Психологія»  за диплом ІІ ступеня іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю. Секція "Соціологія, менеджмент і психологія».

Науковий керівник - Канюка Інна Олександрівна, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

 

nahorodzhennya 30 05 19 3

 

         Грамотою ректора була відзначена Попова Альона Олексіївна, заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Університету викладачу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини за розвиток Наукового товариства, організацію і проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дослідження молодих учених: від ідеї до реалізації» та до Дня науки.

 nahorodzhennya 30 05 19 4

 

 

Щиро вітаємо наших студентів та викладачів!

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події