Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Молодіжна акція "Живий ланцюг соборності"

   22 січня 2019 року студенти Інституту людини разом з доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Суліцьким В.В.  традиційно взяли активну участь у молодіжній акції "Живий ланцюг соборності", який відбувся на мосту Є. Патона. Вона приурочена 100-річчю Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Респіубліки. Акція символізує єдність та територіальну цілісність держави. 

 

22 01 19 1

 

22 01 19 2

 

22 01 19 3

 

22 01 19 4

Креативний воркшоп для студентів заочної форми навчання з дисципліни "Психологія творчості з арт-практиками"

   12 січня 2019 року за ініціативи доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Фурман Вікторії (канд. психол. наук) відбувся креативний воркшоп для студентів заочної форми навчання СПб-1-16-3.6з з дисципліни "Психологія творчості з арт-практиками".

 

1 2019 Furman

 

   Захід відбувався у Національному художньому музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків в якому представлена найвизначніша збірка закордонного мистецтва в Україні.


   Студентам було запропоновано здійснити подорож у часі та поглибити знання у галузі мистецтва та психології творчості.
  Тепла та затишна атмосфера, високий професіоналізм куратора виставки спонукали брати учать у квестових питаннях та шукати відповіді на полотнах видатних представників західноєвропейського мистецтва. 

 

3 2019 Furman

 

Четвертий випуск електронного студентського журналу "TDME" Інституту людини

Четвертий випуск електронного студентського журналу "TDME" Інституту людини - ЗАВАНТАЖИТИ 

 

 


 

Благодійна акція "Крила янгола"

14 листопада 2018 року в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка розпочалася благодійна акція «Крила янгола» у пам'ять про директора Інституту людини (2008-2017 рр.) доктора педагогічних наук, професора Ольгу Володимирівну Безпалько. Упродовж місяця викладачі та студенти університету збирали речі та взуття, іграшки та ігри, книги та канцелярські товари тощо.

 

Напередодні Дня Святого Миколая в Інституті людини відбулась благодійна акція «Миколайчик» – розмальовування різдвяного печива.

 

aktsiya kryla yanhola 14 12 18 5

 

aktsiya kryla yanhola 14 12 18 3

 

              19 грудня 2018 року всі зібрані речі були передані до Дарницького дитячого будинку-інтернату.

 

aktsiya kryla yanhola 14 12 18 7

 

aktsiya kryla yanhola 14 12 18 9

 

Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції «Крила янгола» у пам’ять про Ольгу Володимирівну Безпалько.

 

Літературний вечір

   13 грудня за ініціативи студентів було проведено Літературний вечір, на якому юні автори мали змогу презентувати свої твори публіці. Крім безпосередньо студентів Київського університету імені Бориса Грінченка (серед яких були студенти не тільки Інституту людини, а й Інституту мистецтв та Історико-філософського факультету), на захід було запрошено студентів інших вищих навчальних закладів, таких як: Київський Політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського та Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Загалом прийшло близько сорока осіб, що є найбільшою кількістю гостей за всю історію проведення Літературних вечорів у нашому Інституті.

 

literaturnyy vechir 1

 

literaturnyy vechir 6

 

   Валерія Фролова, студентка другого курсу, яка брала участь в організації дійства, поділилася своїми враженнями: «Це був безумовний успіх. Коли ми тільки бралися за цю ідею, це здавалося скоріш авантюрою, але як тільки ми побачили той захват в очах гостей на початку, саме тоді ми і зрозуміли, що зробили все не просто добре, а супер-добре!»

   Микита Радзієвський, студент першого курсу, як учасник Вечора, коментує: «Це було дійсно класно! Організація просто на найвищому рівні! Вийшло зробити саме таку атмосферу, яка підтримувала необхідний настрій. Загалом, це напевно найкращий спосіб провести вечір для студента, я вважаю!»

 

Майстер-клас «Даруємо радість кожній дитині»

   11 грудня студенти ІІ курсу групи ПСб-1-17-4.0д Київського університету імені Бориса Грінченка разом з куратором, старшим викладачем кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інною Анатоліївною Власенко відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 м. Києва.

mayster klas 11 12 18 5

   Для різних вікових категорій  було проведено передноворічний майстер-клас «Даруємо радість кожній дитині». Вихованці Центру отримали дерев’яні іграшки, які потім можна повісити на ялинку.  Діти розмалювали їх, проявляючи  свої здібності та фантазію. На завершення було проведено кілька рухливих ігор та роздано солодкі подарунки.  Це допомогло  створити позитивну атмосферу та передноворічний настрій,  яких так потребують діти.

mayster klas 11 12 18 7

   «У ході зуcтрічі,  – відзначили студенти, – ми почули багато дитячих історій. Ці маленькі янголята  показали нам світ з іншого боку. Цей захід викликав у нас не лише позитивні емоції, а й допоміг розвинути професійні навички взаємодії з дітьми, координації їхньої роботи, організаторські уміння».

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події