Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Літня школа із вдосконалення курсів із моніторингу та оцінки для викладачів вищих навчальних закладів

У рамках реалізації проекту МБФ "Альянс громадського здоров'я" з технічної допомоги у сфері моніторингу і оцінки та ефективного використання даних (METIDA) за підтримки Центрів з контролю і профілактики захворювань (Атланта, США) згідно з Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) співробітники Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка - заступник директора з наукової роботи, к.пед.н., доц. Т.Л. Лях, заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, к.пед.н. Р.О. Павлюк та доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, к.пед.н., доц. Т.П. Спіріна - успішно пройшли навчання в рамках тренінгу "Літня школа із вдосконалення курсів із моніторингу та оцінки для викладачів вищих навчальних закладів", що проходило в м. Одеса із 7 по 11 серпня 2017 року.
 
summer school 1
 
У рамках тренінгу учасники мали змогу освіжити теоретичні знання в царині моніторингу і оцінювання, вдосконалити навчальні програми із моніторингу та оцінювання, розробити та вдосконалити контрольні завдання, тести та кейси для курсів із моніторингу та оцінювання.
 
Учасниками тренінгу були представники із більше, ніж 10 вишів України різного профілю, а тренерами були представники Каліфорнійського університету (м. Сан-Франциско, США) Natan Smith та Rikita Merai.
 
 

Премія Київського міського голови

Вітаємо студентку 5 курсу Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності "Спеціальна освіта" Малієнко Олександру Володимирівну із нагородою - Премією Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва.
 
malienko 1
 
 
malienko 3
 
Зичимо подальших успіхів та досягнень!

Вітаємо із захистом дисертації

Вітаємо викладача кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Ганну Володимирівну Супрун та доктора психологічних наук, професора кафедри спеціальної психології, корекційної освіти Тетяну Вікторівну Скрипник (наукового керівника) із успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.05 - спеціальна психологія!

 

zahist 1

 

zahist 2

 

zahist 3

 

Зичимо наснаги та подальших професійних успіхів!

 

Олімпійський день

03 червня 2017 р. в  м. Києві за ініціативи Національного олімпійського комітету України та за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації відбувся Олімпійський день, який щороку проходить майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету. Справжнє свято здоров'я, сили та краси гостинно прийняла найголовніша спортивна арена України НСК «Олімпійський».

 

olimpic day 5

 

Цьогорічний захід пройшов під гаслом «Олімпійський день на шляху до Пхьончхан» та був присвячений найголовнішій світовій події наступного року – ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм 2018 року в Пхьончхані.

 

У заході взяли участь Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович, начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації Олексій Трофимов, посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй.

 

На Олімпійський день традиційно завітали уславлені українські олімпійці. Студенти Інституту людини разом зі студентами факультету здоров'я, фізичного виховання та спорту взяли участь у заході в якості волонтерів.

 

olimpic day 1

 

 

olimpic day 2

 

 

olimpic day 3

 

 

olimpic day 4

 

 

 

Другі соціально-педагогічні читання імені Ірини Звєрєвої

 

30 травня 2017 року відбулися Другі соціально-педагогічні читання імені Ірини Звєрєвої.

 

chitannia

 

Співорганізаторами читань виступили Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка та Інститут проблем виховання НАПН України.

 

З вітальними словами до присутніх звернулися віце-президент НАПН України О. Топузов, директор Інституту І. Бех, академік О. Сухомлинська.

 

 

Перед учасниками заходу виступили Уповноважений Президента з прав дитини М. Кулеба, начальник управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики І. Пінчук, учні та колеги Ірини Дмитрівни Звєрєвої – О. Безпалько, З. Кияниця, Г. Постолюк, Т. Журавель, Т. Алєксєєнко.

 

 

Доповідачі порушили актуальні питання соціальної педагогіки і соціальної роботи в Україні: стратегія деінституціалізації виховання та розвитку дітей в Україні;  концептуалізація проблемного поля соціальної педагогіки у викликах сучасності; система захисту дітей на місцевому рівні: основи її ефективного функціонування; розвиток соціальних послуг для сімей з дітьми у громаді в умовах децентралізації; ведення випадку як базова технологія соціальної роботи: від теоретичного осмислення до практичної реалізації; актуальні питання профілактики конфліктів та правопорушень серед підлітків та молоді.

 

 

Також учасникам читань було презентовано новий посібник у двох частинах «Соціальна робота з вразливими сім’ями та дітьми», підготовлений на замовлення Мінсоцполітики і виданий за підтримки ЮНІСЕФ, та комплект методичних матеріалів, розроблених у рамках програми «Будуємо майбутнє разом» викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

 

 

У другій частині читань відбувся круглий стіл з обговорення актуальних питань професійної підготовки майбутніх соціальних педагогів та соціальних працівників. Модераторами дискусії стали професори А. Капська та Т. Веретенко.

 

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

У Міжнародний день захисту Дітей студенти Інституту людини, Сінельніченко Яніна, Пашинцева Дарія (магістрантки спеціальності «соціальна педагогіка») та Воскобійник Анна, Зінченко Аліна і Хвищук Катерина, які вчяться на 2-му курсі за напрямом «соціальна робота», разом із випускницями Інституту людини, а нині – працівницями Всеукраїнського громадського центру «Волонтер», організували незабутнє свято для дітей – вихованців відділенні реабілітації дітей з органічним ураженням ЦНС та розумовою відсталістю Печерського району.

children2

 

Ось, що розповіли про свято його натхненні організаторки:

«Дарувати свято дітям – відповідально і водночас дуже весело. У цьому ми переконалися, провівши свято, яке вийшло таким яскравим не лише завдяки нашим зусиллям, а й, безперечно, завдяки дітлахам, які так радо зустріли нас. Атмосфера у залі панувала неймовірно казкова, ми самі на мить відчули себе дітьми, поринувши у процес гри разом з усіма. Навіть присутні батьки та вихователі настільки захопились процесом, що зовсім забули про час».

 children3

 

 

children5

 

Повітряні кульки, рухливі ігри з кеглями та кулькою, мильні бульбашки, казкові костюми ведучих – все навколо створювало чарівний настрій! Все ж, дарувати щастя дітям  та бачити їх щирі посмішки – найдорожчий подарунок та найсолодша похвала.

 

children6

Волонтери Інституту людини на UNICEF FOOTBALL CUP, або ми – частина величних подій!

З 19 по 21 травня 2017 року тридцять майбутніх соціальних педагогів, студентів ІІІ та V курсів Інституту Людини та волонтерів ВГЦ «Волонтер», долучилися до організації та проведення UNICEF FOOTBALL CUP – футбольного кубку Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).

 

football 4

 

 

Футбольний Кубок ЮНІСЕФ – це не змагання і головне в ньому – не перемога, а участь і командна гра. Кубок об'єднав  вже більше 5-ти тисяч дітей, які постраждали в наслідок конфлікту на Сході України.

 

football 6

 

 

football 3

 

Головна мета турніру полягає у тому, щоб діти, назалежно від їхнього місця проживання чи соціального статусу, віку чи статі, мали право на гру і спорт. Спорт, який демонструє підтримку і рівність.

 

UNICEF FOOTBALL CUPце …

 

  • єдиний футбольний чемпіонат, в якому на поле в складі однієї команди виходять дівчата та хлопці;
  • платформа для інтеграції дітей і розвитку їх соціальних навичок;
  • місце, де натхненні волонтери з відкритими серцями, створюють безпечну та святкову атмосферу для кожного учасника турніру! 

football 2

 

Три дні фіналу Футбольного кубку ЮНІСЕФ, який відбувся за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Федерацією футболу України та Міністерством молоді та спорту, подарували студентам-волонтерам  безцінний досвід участі в організації такого потужного заходу та неймовірні емоції, а кожна дитина закарбувала ці події назавжди в своєму серці.

 

football 5

 

 

football 1

 

Інформацію підготували:

 

Д. Пашинцева, Я. Сінельніченко (СПм, 5 курс);

 

Журавель Т.В., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події