Ви тут: Головна Інформація Події

Події

Підписання договору про співпрацю

   16 квітня 2019 року підписано договір про міжнародне співробітництво між Інститутом людини, кафедрою загальної, вікової та педагогічної психології та Project Central (Канзас, США). Цим договором передбачено співпрацю за науковими та практичними напрямками.

 

dohovir 16 04 19 1

 

dohovir 16 04 19 2

 

dohovir 16 04 19 3

 

 

Гостьова лекція "Екологічність мислення: запорука здоров`я та креативності"

   У ході чергового візиту до України Шарі Вілсон, президент Project Central, еколог, спеціаліст з екологічного виховання відвідала Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка. Під час зустрічі зі студентами та викладачами Університету Грінченка, Шарі Вілсон розкрила питання впливу природи та навколишнього середовища на фізичне та психічне здоров'я дошкільника, окреслила стратегії вирішення проблеми дефіциту уваги серед дітей та презентувала основні кроки щодо наближення природи до людини. Також окреслила негативні наслідки втрати зв’язку людини та природного оточуючого середовища.

 

hostova lektsiya 1   hostova lektsiya 2

 

   Гостьова лекція “Екологічність мислення: запорука здоров`я та креативності» Шарі Вілсон надихнула на роздуми та кроки до змін.

 

hostova lektsiya 4   hostova lektsiya 3

 

Флешмоб «Творімо красу разом!»

Традиційно на бульварі Шамо, за участі студентів та співробітників Інституту людини, Педагогічного інституту та Інституту мистецтв відбулося озеленення території. Цього року день довкілля був проведений у формі флешмобу «Творімо красу разом!».

 

До акції долучився ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Олександрович Огнев’юк, який разом з студентами та співробітниками висадили красиві та ніжні петунії. Флешмоб закінчився спільним фотографуванням структурних підрозділів.

 fleshmob 18 04 19 1

 

Профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія – соціальний педагог»

16 квітня 2019 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся профорієнтаційний захід для студентів, які навчаються за спеціальністю «Соціальна педагогіка» - «Моя майбутня професія – соціальний педагог». Студенти отримали інформацію про можливість продовження навчання в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

prof zahid 16 04 19 1   prof zahid 16 04 19 2

 

Доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Суліцький Вадим Володимирович розповів про історію, традиції, навчальний процес, наукову діяльність, міжнародне співробітництво, студентську мобільність і про роль студентів у житті університету й інституту.

 

prof zahid 16 04 19 3   prof zahid 16 04 19 5 

 

 

Відкриття соціального проекту Інституту людини «Чисте довкілля»

15 квітня 2019 року у рамках відзначення Міжнародного дня екологічних знань в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкриття соціального проекту «Чисте довкілля».

 

chyste dovkillya 25 04 19 1

 

chyste dovkillya 25 04 19 3

 

Мета проекту – привернути увагу студентів та співробітників Інституту до проблеми екології, зокрема сортування сміття.

             Завдання проекту:

1.Навчитися правильно сортувати сміття.

2.Практично закріпити знання щодо особливостей сортування.

Далі було проведено невеликий майстер-клас щодо сортування пластику та паперу. Звершуючи відкриття проекту, викладачі та студенти висловили думку про те, що проект дозволить стати екологічно свідомими і викликає необхідність сортувати сміття не тільки в Інституті, але і вдома. Адже від того наскільки ми будемо відповідально ставитись до проблем довкілля залежить наше майбутнє.

 

Озеленення території (10.04.2019)

10 квітня 2019 року в Дніпровському районі  м. Києва  в жилому мікрорайоні Березняки, а саме на Озері  Тельбін відбулося озеленення території. До заходу долучилися студенти Інституту людини, які висаджували саджанці каштанів.

ozelenennia 10 04 19 1

 

ozelenennia 10 04 19 2

 

ozelenennia 10 04 19 3

Профорієнтаційний захід "Я крокую в професію"

   10 квітня був проведений профорієнтаційний захід "Я крокую в професію" для учнів 11-го класу спеціалізованої школи  №152 з поглибленим вивченням англійської мови. Ведучими були старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології І.А. Власенко та студент ІІ курсу спеціальності Психологія Н. Куликовський.

 

prof zahid 10 04 19 1   prof zahid 10 04 19 4

 

   Учні мали змогу отримати інформацію про професію психолога, навчання в Університеті, сфери працевлаштування психологів. Переглянули профорієнтаційний відеоролик (знятий студентами групи ПСб-1-17-4.0д), взяли участь у профорієнтаційній грі, спрямованій на рефлексію труднощів під час вступних випробувань.

 

prof zahid 10 04 19 2   prof zahid 10 04 19 3

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події