Ви тут: Головна Інформація Події

Події

День довкілля в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка

Щороку, наприкінці квітня, коли наша планета Земля, вже готова до весняного оновлення, в Україні відзначають День довкілля. Головною метою цього заходу є поліпшення стану української природи. Тож 20 квітня 2018 року в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся День Довкілля. Викладачі та студенти Інституту людини брали участь в озелененні території - висаджували квіти: троянди та петунії… які протягом довгого часу будуть радувати та надихати своєю красою та ніжністю!!!!

 

den dovkillya 1

 

den dovkillya 2

 

 

Вітаємо!

Вітаємо з отриманням диплома ІІ ступеня у ІІ турі «Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт» у галузі «Загальна та соціальна психологія» студентку V курсу спеціальності "Практична психологія" Черкасову Анастасію АндріївнуНауковий керівник: Циганчук Тетяна Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психологіїТема роботи: «Феномен патріотизму в уявленнях українців».

 

dyplom 2018

 

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

 

День Донора

18 квітня 2018 року в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся День Донора. Цей добровільний акт волевиявлення людини може зберегти життя багатьом людям. Адже один донор рятує трьох пацієнтів. В Україні, кожні 2 секунди, одна людина потребує переливання крові. Тож щиро дякуємо нашим студентам за участь у цій благородній акції – Мазурок Яні (ЛОГб-2-17-4.0), Івченко Катерині (ЛОГб-1-17-4.0), Мартинюк Олені (ЛОГб-1-16-4.0д), Капарисі Марії (СПб-2-15-4.0).

 

den donora 18 04 18 1

 

den donora 18 04 18 2

 

den donora 18 04 18 3

Флешмоб «Бережімо природу!»

17 квітня 2018 року в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся флешмоб «Бережімо природу!» (відповідно до Плану заходів проведення весняного місячника з упорядкування, озеленення та поліпшення санітарного стану в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка з 2 квітня по 2 травня 2018 р.).

 

flesh mob 1

 

flesh mob 2

 

Студенти та викладачі зобразили на маленьких картинках заклики до збереження природи. Потім з цих маленьких картинок студенти «сплели» єдине велике полотно, присвячене збереженню природи.

 

 

 

 

Проект «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project» - блок «Переносимо все в класну кімнату»

23 березня  в Київському університеті імені Бориса Грінченка завершилась робота семінару «Арт-практики в екопсихологічному просторі особистості», який відбувся в рамках проекту «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project».

 

project final 1

 

Останній день роботи був наповнений створенням власної «розмовляючої» ляльки, учасники також взяли участь у відкритій дискусії «Розробка особистої інформації ляльки та інтерв’ювання кожної з них», намагались відповісти на питання «Як впровадити ідеї та концепти, навчаючи власною творчою активністю?». Робота завершилась панельною дискусією «Mural Community art».
 
project final 2
 
Ми щиро вдячні всім учасникам проекту, нашим американським колегам Шарі Вілсон та Хізер Льовенштайн за професіоналізм, спілкування, чудові ідеї як цей світ зберегти та зробити кращим, починаючи із себе!
 
 

Проект «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project» - блок «Біорізноманіття та якість води»

22 березня в Київському університеті імені Бориса Грінченка продовжується робота проекту «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project» - «Арт-практики в екопсихологічному просторі особистості».

 

project 3 2

 

 

project 3 1

 

 

Гості та організатори заходу -  Інституту людини та кафедра загальної, вікової та педагогічної психології - взяли активну участь у різних видах роботи семінару.

 

Цей блок семінару присвячений тематиці "Біорізноманіття та якість води". Учасникам були запропоновані різні види творчих робіт, групове обговорення «Як забруднення довкілля впливає на дику природу?», намагались знайти відповідь на питання «Як ефективно навчати змінювати та змінюватись?» тощо. Третій день семінару був плідним та інформативним.

 

project 3 3

 

Модератори семінару Шарі Вілсон та Хізер Льовенштайн ділились досвідом, навчали, радили крізь призму мистецького бачення цієї проблеми.

 

 

Проект «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project» - блок «Забруднення ґрунту та повітря»

21 березня в Київському університеті імені Бориса Грінченка  триває робота учасників проекту «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project» - «Арт-практики в екопсихологічному просторі особистості».

Art 8
Гості, організатори заходу - Інститут людини та кафедра загальної, вікової та педагогічної психології взяли активну участь у запропонованих дискусіях, майстер-класах, театральних перформансах. 

Модератори семінару - Шарі Вілсон та Хізер Льовенштайн поділились досвідом просвітницької роботи з молодим поколінням, запропонували методи долучання студентської молоді до проблем забруднення грунту та повітря  в Україні та показали можливі шляхи подолання цієї проблеми. 

Art 5

Треба відмітити, що методи роботи наших спікерів побудовані виключно на основі мистецького інструментарію, різними арт-технічними засобами, що створювало камерну, творчу та безпосередньо продуктивну роботу семінару.

 

Art 2

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Події