Ви тут: Головна Інформація Анонси Тиждень

11.12.2017 - 17.12.2017

П'ятниця, 15 Грудень 2017

Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики»

Лінійка майстер-класів в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики»

Середа, 13 Грудень 2017

Засідання кафедри (13.12.17)

Засідання кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (13.12.17р)

Ви тут: Головна Інформація Анонси Тиждень