Ви тут: Головна Інформація Анонси Місяць

Грудень 2017

Субота, 30 Грудень 2017

Проект «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project»

Понеділок, 25 Грудень 2017

До уваги студентів!

П'ятниця, 15 Грудень 2017

Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики»

Лінійка майстер-класів в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики»

Середа, 13 Грудень 2017

Засідання кафедри (13.12.17)

Засідання кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (13.12.17р)

Неділя, 10 Грудень 2017

Графік проведення структурно-функціональної експертизи та сертифікації ЕНК у І семестрі 2017/18 навчального року

Четвер, 07 Грудень 2017

Реєстрація на майстер-класи та ворк-шопи з нагоди Дня Університету