Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Засідання Вченої ради 29.05.2019

Засідання Вченої ради 29.05.2019

Дата: 29 травня 2019 року

Час: 13:00 год.

Місце проведення: 301 ауд.

Порядок денний:

1. Конкурсні справи:

- про рекомендацію Лебідь Нелі Костянтинівни, кандидата психологічних наук, до участі у балотуванні на присвоєння вченого звання доцента кафедри практичної психології Інституту людини (доповідач – НАКлішевич)

2. Конкурсні справи:

- обрання на вакантні посади доцента, старшого викладача, викладача кафедри загальної, вікової та педагогічної психології (доповідач – О. П. Сергєєнкова)

- обрання на вакантні посади доцента, старшого викладача, викладача кафедри практичної психології (доповідач – О. М. Лозова)

- обрання на вакантні посади доцента, старшого викладача, викладача, асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (доповідач – Т. Г. Веретенко)

- обрання на вакантні посади доцента, старшого викладача, викладача кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (доповідач – О. В. Мартинчук)

3. Про звітування аспірантів та докторантів 1-3 років навчання (доповідачі – завідувачі кафедрами)

1) завізовані завідувачем кафедри Витяги із протоколів засідання кафедр та мотивовані подання на осіб, які беруть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад;

2) завізовані завідувачем кафедри Витяги із протоколів засідання кафедр про виконання індивідуального плану аспірантами та докторантами.

4. Затвердження теми докторанта кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Каліщук С. М.

5. Різне

Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Засідання Вченої ради 29.05.2019