Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Засідання кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (14.02.18р.)

Засідання кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти відбудеться 14 лютого 2018 року.
Початок о 12.00.

Порядок денний:
1) Звіт про діяльність Логопедичного центру "Логотренажер" за період: вересень-грудень 2017 р.
Доповідач: Бабич Н.М.
2) Завдання і напрями діяльності  Центру практичної підготовки  студентів спеціальності "Спеціальна освіта. Логопедія"  "Логотренажер"на період: лютий-червень 2018 р.
Доповідач: Бабич Н.М.
3) Завдання і напрями діяльності Логопедичного центру "Логотренажер" у рамках реалізації соціального проекту "З Києвом і для Києва".
Доповідач: Тичина К.О.
4) Звіт здобувачів 6 курсу спеціальності "Спеціальна освіта (логопедія)" про результати магістерського дослідження.
Доповідачі: студенти 6 курсу
5) Звіт здобувачів 5 курсу спеціальності "Спеціальна освіта (логопедія)" про результати магістерського дослідження.
Доповідачі: студенти 5 курсу