Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Наукова цукерня. Наукова майстерня «Інноваційна професійна практика розвитку абстрактного домовленнєвого мислення дітей із затримкою мовлення»

«Наукова цукерня» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у науковій майстерні «Інноваційна професійна практика розвитку абстрактного домовленнєвого мислення дітей із затримкою мовлення» (15 травня, 09:55-11:15,  Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, ауд. 208).

naukova maisternia

Хочете більше знати про потенційні можливості дитини із затримкою розвитку мовлення? Можливо Ви думаєте, що ця дитина буде відставати у розвитку від своїх однолітків?

Приходьте до нас! Ви зрозумієте, як допомогти Вашій дитині, як зробити її і Вас щасливими і радісними!

Наша наукова майстерня дозволить Вам оволодіти методиками розвитку домовленнєвого логічного мислення, основою для активізації формування мовлення.

Модератор: Луцько Катерина Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Ведуча: Харченко Дарина, магістр V курсу спеціальності “Корекційна освіта (логопедія)»