Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Засідання кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти 15 березня

15 березня  2017 року об 14.30 відбудеться засідання кафедри

Порядок денний

1.     Затвердження обґрунтувань магістерських робіт студентів V курсу спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)».

Відповідальний за організацію студентів: Таран О.П.

Доповідачі: студенти 5 курсу

2.     Про стан підготовки магістерських робіт студентами VI курсу спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)»: звіт про результати першого (теоретичного) і другого (констатувального етапу дослідження) розділів.

Доповідачі: студенти 6 курсу

Косянчук А. Д., Поцап Г., Степанюк С. О.

3. Обговорення нової освітньої стратегії з підготовки фахівців спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)»

Доповідачі: викладачі кафедри

4. Затвердження програм випускових екзаменів за освітнім рівнем «Магістр», «Бакалавр».

Доповідач: Мартинчук О.В.

5. Обговорення  нових навчальних планів підготовки фахівців спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)»

Доповідач: Мартинчук О.В.

6. Про стан підготовки курсових робіт студентами 4 курсу.

Доповідачі: студенти 4 курсу

Рознау Ю., Повалінську Н., Палієнко О.,

Фасолю А., Фірову К, Симоновську О.,

Пивоварську І., Войтова В., Немнрова Д.