Ви тут: Головна Інформація Анонси Проект «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project»

Проект «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project»

Партнери Київського університету імені Бориса Грінченка, а саме  Техаський Центр Проектів спільно з ляльковим театром «StoneLion» (Техас), Американськими радами з міжнародної освіти (Вашингтон) та  громадською організацією «IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives» (Донецьк) отримали фінансування від посольства США в Києві на реалізацію проекту «Visions and Reflections: Our Shared Environment Project» в галузі навколишнього середовища та мистецтва в Україні.

Метою проекту є формування та розвиток екологічної свідомості, критичного мислення та знань про збереження навколишнього середовища серед молоді, вчителів та викладачів шляхом творчості, зокрема впровадженням театральних практик.

Реалізація проекту відбуватиметься в декілька етапів. Етап ворк-шопів та майстер-класів  від міжнародних партнерів, зокрема Президента Техаського Проектного Центру, Шарі Вілсон,  відбуватиметься на базі Інституту людини у період з 20 по 23 березня 2018 року. Залучатимуться учасники вищих навчальних закладів України.

Етап завершення та підведення підсумків проекту заплановано провести на базі виставкового центру  м. Києва у формі вистави лялькового театру та спільної виставки від партнерів проекту.

Контактна особа: Канюка І.О., старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.