Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів IIІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології

IIІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 10 листопада 2017 року взяти участь

у IIІ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки,

психології та реабілітології

«ІНКЛЮЗІЯ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ:

ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ»

Тематичні напрями роботи Конгресу:

1. 1.Теоретико-методичні та нормативно-правові засади інклюзивної освіти.
  2. 2.Інклюзивне навчання: організаційно-педагогічні та соціально-психологічні аспекти.
  3. 3.Деінституалізаційні процеси в освіті дітей з особливими потребами.
  4. 4.Сучасні змістові аспекти та технологічні напрями реабілітації дітей з особливими потребами.
  5. 5.Професійне співробітництво різнопрофільних фахівців в інклюзивному навчальному закладі.
  6. 6.Інклюзивне навчання: підготовка фахівців та підвищення кваліфікації.

Для участі у Конгресі

До 01 листопада:

• •Заявку на участь у Конгресі – назва файлу «Прізвище учасника Конгресу_заявка»;
  • •Відскановану електронну копію квитанції про оплату оргвнеску – назва файлу «Прізвище учасника Конгресу_оргвнесок».

До 10 листопада:

• •Відскановану електронну копію квитанції про оплату друку статті – назва файлу «Прізвище автора_оплата друку статті».
  • •Електронний варіант статті у форматі doc. та docx. – назва файлу «Прізвище автора_стаття».
  • •Учасники, які не мають наукового ступеня, мають надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу кафедри з рекомендацією статті до друку – назва файлу «Прізвище автора_рецензія».

Інформаційний лист - ДЕТАЛЬНІШЕ

Лінійки майстер-класів, тренінгів (для реєстрації)  - ЗАВАНТАЖИТИ