Ви тут: Головна Інформація Анонси Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 14 грудня 2017 року взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики».

konferentsiya 1

Напрями роботи конференції:

• Інтеграційний  потенціал   особистісного та свідомісного  становлення людини  в  умовах  суспільних  трансформацій
  • Шляхи соціального становлення особистості в умовах суспільних трансформацій
  • Соціально-психологічні практики розвитку людських ресурсів в суспільних інституціях
  • Корекційно-компенсаторна складова інтеграції дитини з особливими освітніми потребами у соціальне середовище

У роботі конференції планується участь провідних вітчизняних учених.

Місце та порядок проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка (Адреса: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б. Проїзд: метро «Мінська»).

Для участі у науково-практичній конференції просимо до 14 листопада 2017 року надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1. Реєстраційну форму учасника конференції (зразок подано нижче).

2. Електронний варіант статті.

3. Відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску (надсилається разом з реєстраційною формою).

4. Відскановану електронну копію квитанцій про сплату вартості друку (надсилається після отримання підтвердження про прийняття статті до друку).

Більш детальна інформація подана у інформаційному листі - ЗАВАНТАЖИТИ

Реєстраційна форма учасника - ЗАВАНТАЖИТИ