Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Конкурс на переведення на вакантні місця державного замовлення

Конкурс на переведення на вакантні місця державного замовлення

Оголошується конкурс на переведення на вакантні місця державного замовлення!

Для участі у конкурсі претенденти мають подати перелік документів відповідно до "Положення про порядок переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Київському університеті імені Бориса Грінченка".

Документи подавати заступнику директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Роману Олександровичу Павлюку (каб. 119).

Кінцевий термін подачі заяв: 19 вересня 2017 року.

Напрям підготовки/спеціальність

Курс

Наявні вільні місця

Психологія

Практична психологія

Корекційна освіта (логопедія)

Корекційна освіта (логопедія)

Спеціальна освіта (логопедія)

Соціальна робота/Соціальна педагогіка

Соціальна робота

Перелік документів:

1. Заява (пишеться при поданні документів у каб. 119);

2. Витяг із навчальної картки за останні два семестри (замовляється в Навчальній частині, каб. 301-А)

3. Копії документів, що дають право на соціальні пільги (якщо такі є)

4. Копія договору про навчання в Університеті

5. Копії грамот, подяк тощо про участь у соціально-гуманітарній, науковій, волонтерській діяльності.

Положення про порядок переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Київському університеті імені Бориса Грінченка - ЗАВАНТАЖИТИ