Ви тут: Головна Інформація Діяльність Наукова робота Проекти

Проекти

Діючі проекти

 

 Експертний моніторинг процесу впровадження  в Україні "Постдипломної кроскультурної супервізійної програми в галузі психологічного консультування та травматерапії" в рамках міжнародного проекту з Ріджент Університетом (США)

 

Концепція проекту полягає в розвитку міжнародної співпраці у сфері освіти та наукових досліджень у галузі практичної психології. Реалізується кооперація в організації, проведенні та науковій експертизі постдипломної крос-культурної супервізійної програми у галузі психологічного консультування та психотерапії. Прикінцевим результатом співпраці передбачається звіт про апробацію та наукова експертиза ефективності Постдипломної кроскультурної супервізійної програми в галузі психологічного консультування та травматерапії.

Детальніше...

 

 

 Формування лідерського потенціалу підлітків та молоді для участі у позитивних змінах у громаді та суспільстві

Проект реалізується у межах угоди про співпрацю  між Інститутом людини та Всеукраїнським громадським центром “Волонтер”

Детальніше...

 

 Розбудова потенціалу поліції для забезпечення прав та якнайкращих інтересів дитини

Проект реалізується у межах угоди про співпрацю між Інститутом людини та Всеукраїнським громадським центром “Волонтер”

Детальніше...

 

 Розробка і впровадження регіонального плану збільшення обсягів надання послуг із догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів у м. Києві)

 

Проект реалізується у межах угоди про співпрацю між Інститутом людини та Всеукраїнським громадським центром “Волонтер”. Інститут людини є виконавцем ряду заходів Плану реформування/перепрофілювання/трансформації інтернатних закладів, розвитку системи соціальних послуг сім'ям з дітьми та сімейно-орієнтованих послуг (деінституціалізації) у громаді м. Києва (затверджено КМДА у грудні 2017 р.).

Детальніше...

 

Реалізовані проекти

Реалізовані проекти

 

 Погляди та роздуми (рефлексія): спільний проект охорони навколишнього середовища в галузі навколишнього середовища та мистецтва в Україні

 

Проект реалізується за підтримки посольства США в Києві. Київський університет імені Бориса Грінченка  входить до складу команди проекту, ініціатором якого є Техаський Центр Проектів спільно з ляльковим театром СтоунЛайн (Техас). Також учасниками проекту є  Американські  ради з міжнародної освіти (Вашингтон) та  громадська організація “Платформа для культурних ініціатив. ІЗОЛЯЦІЯ” (Донецьк).

 

Детальніше...

 

 

 

 

 Фізична реабілітація як передумова освіти дітей з особливими потребами 

 

Проект реалізується за підтримки Дарницької районної державної адміністрації у м.Києві у межах угоди про співпрацю між кафедрою спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка та Інклюзивно-ресурсним центром Громадської організації «Системна допомога дітям з аутизмом «Маленький принц» (далі ІРЦ ГО «Маленький принц»).

 

Детальніше...

 

 Реформа освіти: оцінка якості у міжнародному контексті

 

 

 

Проект реалізується за підтримки міжнародного Фонду “Портікус” як частина національної програми “Нова українська школа. Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти”.

 

 

 

Представники кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти, виступають виконавцям ряду заходів, які затверджені наказом МОН України про організацію професійної підготовки педагогів.

 

Детальніше...

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Діяльність Наукова робота Проекти