Ви тут: Головна Інформація Діяльність Наукова робота Переможці ІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук Переможці ІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

2016/2017 навчальний рік

І МІСЦЕ

• Файдюк Олена, студентка шостого курсу Інституту людини (група СПм-1-15-2.0д. ) – у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка».

Науковий керівник – Лях Тетяна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

• Поджара Альона,

Науковий керівник – Луцько Катерина Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини.

• Царенко Юлія,

Науковий керівник – Мартинчук Олена Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини.

2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Рогозна Юліястудентка четвертого курсу Інституту людини (група СРб -1-12-2.0д) – у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник – Журавель Тетяна Василівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, кандидат педагогічних наук.

ІІ МІСЦЕ

• Малієнко Олександра, студентка четвертого курсу Інституту людини (КОб-1-12-4.0д) – у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник  Савенкова Ірина Іванівна, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини, доктор психологічних наук, доцент.

2014/2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Качуровська Вікторія, студентка п’ятого курсу Інституту людини у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка». Науковий керівник – Лях Тетяна Леонідівна, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент.

ІІІ МІСЦЕ

• Лимар Тетяна, студентка п’ятого курсу Інституту людини у галу зі «Педагогічна та вікова психологія». Науковий керівник – Циганчук Тетяна Володимирівна, доцент кафедри практичної психології, кандидат психологічних наук.

2013/2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Бєлишева-Кімнатна Анастасія, студентка шостого курсу Інституту людини у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник Лях Тетяна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини.

2012/2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Качанюк Наталія, магістрантка Інституту людини у галузі “Корекційна освіта та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник – Єжова Тетяна  Євгенівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

2012/2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

2011/2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Строкач Ольга, студентка третього курсу Інституту людини у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.

Науковий керівник – Журавель Тетяна Василівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини.

ІІ МІСЦЕ

• Михайловська Анна, студентка другого курсу Інституту людини; Бондаренко Роман студент другого курсу Гуманітарного інституту у галузі “Педагогічна та вікова психологія”.

Науковий керівник – Неведомська Євгенія Олексіївна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини Інституту людини.

2010/2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ІІ МІСЦЕ

• Михайловська Анна, Нікольська Анна, студентки другого курсу Інституту людини у галузі “Педагогічна та вікова психологія”.

Науковий керівник – Неведомська Євгенія Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини Інституту людини;

• Лещенко Анастасія, студентку третього курсу Інституту людини у галузі “Педагогічні науки”.

Науковий керівник – Денисюк Олена Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини.

ІІІ МІСЦЕ

• Охман Яна, студентка другого курсу Інституту людини у галузі “Корекційна педагогіка”.

Науковий керівник – Лях Тетяна Леонідівна, доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини.