Ви тут: Головна Інформація Діяльність Наукова робота Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Переможці ІІ (заключного) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ІІ МІСЦЕ

• Рогозна Юлія,студентка п’ятого курсу Інституту людини –

Науковий керівник – Журавель Тетяна Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

Дата і місце проведення: 05-07 квітня, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ).

ІІІ МІСЦЕ

• Шевченко Віталія, студентка третього курсу Інституту людини

Науковий керівник – Ткачишина Оксана Романівна, кандидат ​психологічних наук, ​старший викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

Дата і місце проведення: 20-22 квітня, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» (м. Одеса).

2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Лимар Тетяна, студентка Інституту людини, групи ППм-1-14-2.0д спеціальності «Практична психологія» –(місце і дата проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 13-15.04.2016 р.,).

Науковий керівник – кандидат психологічних наук Циганчук Тетяна Володимирівна, доцент кафедри практичної психології Інституту людини.

ІІ МІСЦЕ

• Малієнко Олександра, студентка Інституту людини, групи КОб-1-12-4.0д напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія) –(місце і дата проведення: Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка,13-16.04.2016 р.)

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Мартинчук Олена Валеріївна, завідувач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини.

• Пашинцева Дарія, студентка Інституту людини, групи СПб-1-12-4.0д напряму підготовки «Соціальна педагогіка» –(місце і дата проведення: ДВНЗ «Запорізький національний університет», 10-15.04.2016 р.)

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук Журавель Тетяна Василівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

2014/2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І МІСЦЕ

• Файдюк Оленастудентка четвертого курсу Інституту людини зі спеціальності «Соціальна педагогіка». Науковий керівник – Снітко Марина Аркадіївна, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук.