Ви тут: Головна Інформація Діяльність Наукова робота Анонси

Анонси

Семінар для студентів "Родинні настанови сучасної молоді"

27.10.2016 о 13.00 у 329 аудиторії Інституту людини відбудеться науково-практичний студентський семінар "Родинні настанови сучасної молоді".

На Вас чекають такі тематичні блоки:

  • проективне експрес-тестування "Колір моєї родини";
  • презентація та аналіз результатів дослідження родинних настанов сучасної молоді;
  • дослідження сімейних настанов студентства.

А також досвідчені та креативні ведучі: О.А. Столярчук та І.А. Власенко 

Наукові конференції

09 листопада 2016 року ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Університет і лідерство» 

    Інформація про конференцію

30 листопада 2016 р. Міжнародна наукова конференція «Педагогіка у міждисциплінарному вимірі: від традицій до інновацій»

    Інформаційний лист   

09 грудня 2016 р. Всеукраїнська наукова конференція (ІХ щорічні Грінченківські читання) «Борис Грінченко – відомий і невідомий» 

    Інформаційний лист

 

Наукова цукерня. Педагогічна майстерня "Сімейне виховання: особливості, переваги, міфи та реальність"

А ця інформація для батьків територіальної громади м. Києва! Наукова цукерня Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує батьків дітей з мовленнєвими порушеннями взяти участь у ПЕДАГОГІЧНІЙ МАЙСТЕРНІ «СІМЕЙНЕ ВИХОВАННЯ ДИТИНИ: ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ, МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ» (16 травня, 13.00-14.20, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).
Захід передбачає навчання батьків: 
- дарувати відчуття радості, щастя дитині; 
- бути спокійними, радіти життю самим; 
- раціональним технологіям індивідуального розвитку дитини, активізацію формування мовлення, її природних інтелектуальних задатків.
Маємо честь преставити ведучу педагогічної майстерні. Це Луцько Катерина Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Lutsko
Хочете цікавий факт про ведучого? Катерина Василівна Луцько - автор сучасних програм для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами. У програмах поряд з програмовими вимогами подано нові технології, які сприяють засвоєнню змісту програми дитиною зі збереженням її сил, здоров’я з раціональним їх за діянням. Вона автор підручників, посібників, нових методик розвитку та формування мовлення, умінь, навичок читання та письма.

Наукова цукерня. Майстер-клас "Пісочна терапія: практичне керівництво для дій"

Наукова цукерня Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує бажаючих взяти участь у МАЙСТЕР-КЛАСІ "ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ ДІЙ" (16 травня, 11.35-12.55, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).

Планується заняття з групою дітей дошкільного віку за методом пісочної терапії. 
Для дітей це реальна можливість зануритись у світ фантазії та гри, отримати нові враження та комунікативний досвід. 
Адже пісочна терапія сприяє розвитку ігрової діяльності дитини, проявів її спонтанної творчості та усвідомленню себе в навколишньому світі.
Для учасників, це можливість спостереження за процесом пісочної терапії та практичний досвід супроводу ігрової діяльності дітей, розвиток власної інтуїції, творчості та підтримки спонтанної творчості дитини в реальних умовах. 
Майстер-клас має навчальну мету та складається з двох етапів: 
1) демонстраційний – безпосереднє ігрове заняття з дітьми;
2) супервізійний – аналіз зайняття, обговорення почуттів, роздумів та асоціацій.
Майстер-клас особливо буде корисним для студентів, що пройшли додатковий освітній курс «Ігрова терапія та арт-терапія в корекційній роботі з особливими дітьми». 
Кількість учасників обмежена: максимум 6 осіб.

Знайомтесь! Ведуча майстер-класу - Таран Оксана Петрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Taran

  Цікавий факт про ведучу: 
Оксана Петрівна Таран аналітично орієнтований психолог, має досвід роботи в шкільному та дошкільному навчальних закладах. Вона активно співпрацює з громадською організацією підтримки осіб з аутизмом «Простір любові», де в межах інтеграційних таборів здійснює тренінгову роботу з батьками аутичних дітей. 
Основними напрямками практичної діяльності є: недирективна ігрова та пісочна терапія дітей, аналітичне консультування дорослих, проведення психотерапевтичних груп з розвитку особистості.

Для участі у Науковій цукерні пройдіть попередню реєстрацію

Наукова цукерня. Презентаційний тренінг "Очі в моїх долонях або світ за межами видимого"

"Наукова цукерня" Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у ПРЕЗЕНТАЦЙНОМУ ТРЕНІНГУ «ОЧІ В МОЇХ ДОЛОНЯХ АБО СВІТ ЗА МЕЖАМИ ВИДИМОГО» (16 травня, 13.оо-14.20, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).

Учасники, які відвідають захід:
● дізнаються цікаві факти про зір та особливості кольорових відчуттів, снів у людей з порушеннями зору;
● ознайомляться з особливостями процесу компенсації зорової функції у людей з порушеннями зору;
● відчують світ «на дотик»;
● ознайомляться із засобами навчання людини з порушеннями зору.

Ведуча: Мороз Ольга Володимирівна, викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Moroz

    Цікавий факт про ведучу: Ольга Мороз займається рукоділлям. Частину коштів з продажу виробів, віддає на благодійність: допомогу дітям з особливими освітніми потребами, а також військовим, які перебувають у зоні АТО.

Для участі у Науковій цукерні пройдіть попередню реєстрацію

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Діяльність Наукова робота Анонси