Ви тут: Головна Вчена рада Матеріали засідань Вченої ради Засідання Вченої ради 21.11.2018

Засідання Вченої ради 21.11.2018

Дата: 21 листопада 2018 року

Час: 14:30 год.

Місце проведення: 210 ауд.

Порядок денний:

1. Про презентацію проміжних результатів реалізації наукової теми кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (Мартинчук О.В., викладачі кафедри).

2. Про презентацію проміжних результатів реалізації наукової теми кафедри соціальної педагогіка та соціальної роботи (Веретенко Т.Г., викладачі кафедри).

3. Про презентацію проміжних результатів реалізації наукової теми кафедри загальної, вікової та педагогічної психології (Сергєєнкова О.П., викладачі кафедри).

4. Про презентацію проміжних результатів реалізації наукової теми кафедри практичної психології (Лозова О.М., викладачі кафедри).

5. Різне.