Ви тут: Головна Наукова робота Наукові гуртки

Наукові гуртки

Наукові гуртки кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти 2017-2018 н.р.

Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти запрошує Вас приєднатися до діяльності наступних наукових гуртків:

Науковий гурток «Студія дослідження складоритму»

1. Науковий гурток «Студія дослідження складоритму»

Керівник:  Бабич Наталія Миколаївна

Студія дослідження складоритму – це об’єднання студентів і викладачів, які знаходяться в постійному пошуку новітніх методик і технологій корекції порушень мовленнєвого розвитку в умовах особистісно-орієнтованого підходу до розвитку осіб з психофізичними порушеннями, де кожний учасник студії має можливість сприяти власному особистісному розвитку, отримуючи нові знання, вміння та навички у сфері навчання, виховання і розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Участь в роботі студії відкриє для студентів можливість долучитись до реалізації наукової теми кафедри щодо дослідження інноваційних технологій розвитку мовлення дитини з ТПМ, взяти участь у проектній діяльності та презентувати свої наукові здобутки на фахових конкурсах, студентських конференціях, у фахових виданнях.

Науковий гурток «Інклюзивний клуб»

2. Науковий гурток "Інклюзивний клуб"

Керівник: Мартинчук Олена Валеріївна

Інклюзивний клуб – це об’єднання студентів і викладачів, небайдужих до справи розбудови інклюзивної освіти в Україні, де кожний має можливість сприяти власному особистісному розвитку, отримуючи нові знання, вміння та навички у сфері навчання, виховання і розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Участь в інклюзивному клубі відкриє для студентів можливість долучитись до реалізації наукової теми кафедри щодо дослідження ресурсів освітнього середовища в контексті розвитку особистості дитини з особливостями розвитку, взяти участь у проектній діяльності та презентувати свої наукові здобутки на фахових конкурсах, студентських конференціях, у фахових виданнях.

Науковий гурток «Студія РАС: розлади аутистичного спектра»

3. Науковий гурток "Студія РАС: розлади аутистичного спектру"

Керівник: Скрипник Тетяна Вікторівна

Студія РАС: розлади аутистичного спектра – це майданчик для розбудови високофахової допомоги дітям з аутизмом та їхнім родинам. Участь у роботі гуртка дасть можливість студентам долучитися до кращих світових практик психолого-педагогічного впливу на стан навчання і розвитку дітей з аутизмом, у командній взаємодії з викладачами здійснювати наукові й навчально-методичні розвідки, що сприятиме успішній реалізації вкрай актуальної до нашої країни теми кафедри і знаходитиме своє втілення у їхніх доповідях на студентських конференціях, конкурсних роботах та публікаціях у фахових журналах.

Науковий гурток «Логодидактична майстерня»

4. Науковий гурток "Логодидактична майстерня"

Керівники: Мельніченко Т.В., Тичина К.О.

«Логодидактична майстерня» - це науково-практичне об’єднання студентів, яке створено на базі логопедичного центру «Логотренажер». Участь у роботі «Логодидактичної майстерні» надасть Вам, студентам спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)», унікальну можливість отримати науково-дослідницький і практичний досвід у роботі з дітьми з порушеннями мовлення. Наявність у центрі сучасного методичного й дидактичного інструментарію, ігрового матеріалу, комп’ютерного програмового забезпечення корекційно-розвивального характеру «Живий звук» та «Світ звуків» дозволить сформувати професійні уміння та навички в процесі здійснення діагностичної, корекційної та розвивальної роботи.

Науковий гурток «Логопсихологічна лабораторія»

5. Науковий гурток "Логопсихологічна лабораторія"

Керівники: Таран О.П., Супрун Г.В.

Науковий гурток «Логопсихологічна лабораторія» - це можливість доторкнутись до світу людей з особливостями психофізичного розвитку, дослідити та зрозуміти їх труднощі, зануритись у вирій цікавих досліджень, розвинути свій науковий потенціал та аналітичне мислення, сприяти розв’язанню наукових проблем в галузі спеціальної психології та логопсихології, зокрема, сформувати навички роботи у команді фахівців, навчитись оформлювати та презентувати результати власної наукової роботи.

Науковий гурток «Студія досліджень полімодального сприймання»

5. Науковий гурток "Студія досліджень полімодального сприймання"

Керівник: Луцько Катерина Василівна

«Студія досліджень полімодального сприймання» - націлена на пошук, виявлення і апробацію резервів сенсорного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, виявлення провідних способів (стилів) сприймання, їх ефективного поєднання в процесі навчання. Одним з пріоритетів діяльності гуртка є  виявлення і застосування ефективних схем розвитку сенсороного сприймання і його проекції на мовленнєвий та інтелектуальний розвиток дітей з ООП.

Ви тут: Головна Наукова робота Наукові гуртки